חשד לתג מחיר: צמיגי מכוניות נוקבו וכתובות רוססו בג'לג'וליה

ערביי ישראל ממשיכים לסבול ממעשי ונדליזם: תושבי המועצה המקומית ג'לג'וליה גילו כי צמיגים של כמה כלי רכב במקום נוקבו וכי רוססו עליהם כתובות נאצה ובהן: "כל ערבי פושע". נבדק חשד שחלק מהמכוניות הושחתו באמצעות חומצה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע

חשד לפעולת תג מחיר בג'לג'וליה: הבוקר (ג') גילו תושבי אחת השכונות במועצה המקומית שממזרח לכפר סבא, כי צמיגיהם של מספר כלי רכב נוקבו וכי על חלק מהם נכתב "ה' מלך".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

שוטרי תחנת קדמה שהגיעו למקום איתרו בשכונה 19 כלי רכב שניזוקו, ככל הנראה לאחר שהושחתו באמצעות חומצה. לחלקם נוקבו הצמיגים ועל חלקם רוססו כתובות גרפיטי, כמו גם על בתים במקום. על אחד הקירות בשכונה נכתב "כל ערבי פושע".

אחת המכוניות שצמיגיה נוקבו (חדשות 2)

כוחות משטרה גדולים הגיעו למקום ואנשי מעבדות מז"פ אוספים ראיות בשטח. החוקרים מרימים בקבוקים ואוספים טביעות אצבע בניסיון לגלות מי ביצע את המעשים. במשטרה מתייחסים לאירוע בחומרה ופתחו בחקירה.

לפני כחודש, נוקבו צמיגיהם של כ-30 כלי רכב בכפר שרפאת הסמוך לשכונת גילה שבבירה. בנוסף להשחתת כלי הרכב, רוססו כתובות גרפיטי גזעניות נגד ערבים. בין השאר נכתב "ערבים=גנבים" ו-"אין דו קיום". משטרת ירושלים פתחה בחקירה לאיתור חשודים במעשה.