אישום: הפיץ סרטון ותמונות אינטימיות של חיילת ביחידה

חיילת השאירה את הטלפון שלה במשרדי היחידה, אלא שאז גילתה שתמונות וסרטון אינטימיים שלה הופצו. על פי כתב האישום, חייל אחד מצא את המכשיר ואחר צילם את הסרטון במכשיר שלו והפיץ אותו. אחד מהם אף הואשם בכך שנהג לחקות את מעשיה האינטימיים

אילוסטרציה (בשמת בן עמי)

החברים ליחידה השפילו את החיילת מאחורי גבה: לבית הדין הצבאי הוגשו השבוע כתבי אישום נגד שני חיילים, שנאשמים בהתנהגות שאינה הולמת ובפגיעה בפרטיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מעובדות כתבי האישום עולה, כי באחד הימים מצא אחד הנאשמים על שולחן במשרדי היחידה את המכשיר הסלולארי של החיילת, והחל לדפדף בגלריית התמונות והסרטונים שלה. לאחר זמן לא רב, איתר הנאשם תמונות אינטימיות של החיילת וכן סרטון אינטימי שבו היא מופיעה. הוא קרא לחברו, הנאשם שני, והאחרון הפעיל את הסרטון, וכן צילם אותו באמצעות מכשיר הטלפון הסלולארי שלו.

לאחר מכן שלח הנאשם השני את הסרטון למכשיריהם של שני חיילים נוספים. בכתב האישום נגד הנאשם השני נטען כי נהג לחקות את מעשיה האינטימיים של החיילת, המופיעה בסרטון, מאחורי גבה. בשל האירוע, הושעה אחד הנאשמים מתפקידו ואילו הנאשם השני כבר השתחרר מצה"ל. הנאשמים מיוצגים על ידי הסנגוריה הצבאית.

מקרה זה מצטרף לכתב אישום נוסף שהוגש השבוע נגד חייל בגין עבירה של ניסיון לפגיעה בפרטיות. מעובדות כתב האישום עולה, כי לאחר שהנאשם הבחין, לכאורה, בקיומו של חור בקיר מקלחות הבנות שבבסיסו, הוא הכניס את מכשיר הטלפון הסלולארי שלו אל החור וניסה לצלם באמצעותו את החיילות שהתקלחו באותה העת. הנאשם חדל ממעשיו, לאחר שאחת החיילות, שהבחינה במכשיר, צעקה.