חשד לפיגוע בפתח תקווה: גבר נדקר ונפצע בינוני

בן מיעוטים ככל הנראה התנפל על קבוצה של חרדים שעברה סמוך לגשר גהה ודקר אחד מהם. האיש, תושב בני ברק, נפצע באורח בינוני ופונה לבית החולים בלינסון. המשטרה פתחה במצוד אחר הדוקר שנמלט מהמקום. מספר חשודים במעורבות באירוע עוכבו לחקירה

דקירה בפתח תקווה (חדשות 24)

בן מיעוטים, ככל הנראה, דקר הערב (א') תושב בני ברק בן 33 סמוך למחלף גהה שבפתח תקווה ופצע אותו באורח בינוני. במשטרה פתחו בחקירה בחשד לאירוע על רקע לאומני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית עולה כי האירוע התרחש לאחר שקבוצה של חרדים עברה במקום, סמוך לתחנת הדלק במחלף. לפתע, הגיח, מי שלדבריהם נראה כבן מיעוטים, ומבלי לומר מילה התנפל על אחד מהם ודקר אותו.

פרמדיקים שהוזעקו לזירה מצאו את האיש כשהוא דקור בפלג גופו העליון והעניקו לו טיפול רפואי ראשוני במקום. לאחר, פינו את הפצוע לבית החולים בלינסון.

"חברנו אל רכב פרטי בתוכו כבר הושיבו את הפצוע, גבר כבן 31", סיפר גל ארזי, פרמדיק שהגיע למקום. "הוא היה בהכרה מלאה עם דקירות בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול ראשוני במקום ולאחר מכן, תוך כדי טיפול, העברנו אותו לחדר הטראומה".

הדוקר נמלט מזירת האירוע ובמשטרה פתחו בסריקות אחריו. כעבור כשעה, בעקבות תיאור שנמסר לשוטרים, עוכבו מספר חשודים במעורבות במעשה לחקירה בתחנת פתח תקווה.