הקצין שאיבד את ידו מצדיע לחב"ד

לפני כשנה וחצי נפצע סרן זיו שילון קשה ואיבד את ידו סמוך לגדר המערכת ברצועת עזה. אתמול הוא עלה על בימת הנואמים בכנס בבנייני האומה והודה לשליח חב"ד שליווה אותו במהלך הדרך. "אני מברך אתכם על הפעילות שמגיעה מכל הלב", אמר

בבנייני האומה בירושלים נערך אמש ערב הצדעה למאות שליחי חב"ד בישראל - מקריית שמונה ועד אילת. במוקד האירוע שאותו הובילו צעירי אגודת חב"ד עמדה השתתפותו של סרן זיו שילון, הקצין שאיבד את ידו בהתפוצצות מטען בגבול רצועת עזה לפני כשנה וחצי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שילון סיפר על הקשרים שיצר עם אנשי החסידות במהלך החודשים האחרונות של השיקום המפרך שלו, וסיפר על החברות האמיצה עם שליח חב"ד שליווה אותו לאורך התקופה. הקצין המוערך שחזר את פציעתו הקשה, ותיאר את הרגעים שבהם שכב שותת דם בגבול הרצועה, ברגע שבו לא ידע אם בכלל יישאר בחיים. הוא הובהל לבית החולים שם נאלצו הרופאים לקטוע את ידו - דבר שנתן את האות לפתיחתו של שיקום ארוך ומייגע.

"במציאות זה היה ארוך יותר וטיפה יותר מורכב ממה שחושבים, הסיפור שלי הינו סיפור מייצג של עוד פצועים רבים שנתנו את כל כולם למען ביטחון מדינת ישראל. רציתי לספר לכם על נס אחד קטן שקרה ועל הדרך המלאה במעשים טובים שנעשו לשם שמיים", אמר שילון וסיפר על המעורבות שגילו אנשי חב"ד בחייו.

"אני מצדיע לכם שליחי חב"ד", אמר שילון שהתקבל במחיאות כפיים סוערות. "אני מצדיע לכם על הפעילות שלכם, שמגיעה מכל הלב. לכל אחד מכם ומברך את כל הידידים של חב"ד על השותפות הנפלאה שלכם".

עם סיום דבריו קיבל שילון אות הוקרה מידיו של יו"ר צעירי חב"ד בישראל, הרב יוסף אהרונוב שמצידו אמר כי "הערב הזה מוכיח שאפשר גם אחרת. אנשים אחים אנחנו, ולשליחי חב"ד בישראל תפקיד אסטרטגי של סלילת גשר בין כל חלקי העם כפי שלימד אותנו הרבי מליובאוויטש לאהוב כל אחד ואחת", והשניים הצדיעו האחד לשני.