רקטה שנורתה מעזה התפוצצה באזור נתיבות

אזעקה נשמעה בעיר הדרומית ותושבים דיווחו כי שמעו הדי פיצוץ. בתום סריקות נמצאה רקטה אחת שהתפוצצה בשטח פתוח. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק

"שמענו פיצוץ". ארכיון (משטרת ישראל)

אזעקת צבע אדום נשמעה הלילה (ה') באזור נתיבות. תושבים בעיר הדרומית דיווחו על שמיעת הדי פיצוץ. בתום סריקות של כוחות הביטחון נמצאה רקטה שנורתה מעזה והתפוצצה בשטח פתוח. לא דווח על נפגעים או על נזק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אבידן, תושב אחד היישובים במועצה האזורית שדות נגב, סיפר לחדשות 2 Online: "שמענו אזעקה וישר לקחתי את הילדים שלי מכל החדרים ורצתי עם אשתי לממ"ד. שמענו נפילה מאוד מאוד קרובה. זה היה מפחיד מאוד, הילדים בוכים, כל הבית רעד".

לפני כשבועיים נורו שתי רקטות לעבר אילת. תושבים דיווחו אז על קולות נפץ שנשמעו ברחבי העיר, אך לא נשמעה אזעקה. אבי, אחד התושבים, סיפר לחדשות 2 Online: "בסביבות 19:05 שמעתי שריקה של רקטה ואחריה פיצוץ חזק באזור מרכז העיר".

בשבוע שעבר חוסל במבצע משותף לחיל האוויר ולשב"כ פעיל ארגון החזית העממית אחמד מחמד ג'מעה חליל זעאנין, שהיה מעורב בשורה של אירועי ירי רקטי לעבר ישראל כולל הירי שבוצע בתום הלווייתו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון.

זעאנין היה תושב בית חנון והחל משנת 2009 היה פעיל בזרוע הצבאית של ארגון החזית העממית ברצועת עזה. בעברו אף היה חבר בארגון הטרור הג'יהאד האסלאמי. בשנים האחרונות זעאנין בן ה-22 לקח חלק בשורה ארוכה של פיגועי ירי רקטי לעבר שטח ישראל.