מחבל פתח באש על עמדת צה"ל וחוסל

פלסטיני, שביצע עבודות קבלן באזור, התקרב לעמדה של צה"ל בה שהו חיילים סמוך לרמאללה. הוא פתח בירי מנשק מאולתר ולאחר הפנה את הנשק לעבר מכונית שחלפה בכביש הסמוך. "שמענו יריות, הנהג שמר על קור רוח", סיפרה אחת הנוסעות. לבסוף, הכוח השיב באש והרג את המחבל

פיגוע ירי בשטחים: מחבל פלסטיני פתח היום (ד') באש לעבר עמדה של צה"ל צפונית מזרחית לרמאללה. כוח צה"ל הגיב בירי וחיסל את המחבל. לא היו נפגעים בקרב הכוח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעות הצהריים הסתער הפלסטיני על עמדת הצבא והחל לירות מנשק מאולתר לעבר החיילים במקום. לאחר פתח באש גם אל עבר רכב שעשה את דרכו בכביש הסמוך.

"ישבתי מאחורי הנהג, והנהג הבחין שיורים לכיוון שלנו", סיפרה דורית, תושבת נווה צוף לחדשות 2 Online. "הוא ניסה לייצב את הרכב ולהמשיך בנסיעה וגם להתקרב אל מחלקת הביטחון של בנימין".

הנשק בו השתמש המחבל (סוכנות תצפית)

"הנהג שמר על קור רוח"

לדבריה, הבחין הנהג שהכדורים פגעו ברכב. "הוא שמר על קור רוח", תיארה דורית, "בדיעבד זה היה מלחיץ אבל זה לא ימנע מאיתנו להמשיך לעבוד לנסוע לסייר ולטייל".

גורם צבאי בכיר סיפר לחדשות 2 Online כי המחבל נהג לעבוד באזור מדי יום כחלק מפרויקט תשתית שמבוצע על ידי קבלן פלסטיני. "כוח רגלי של גדוד קדם של פיקוד העורף יצא מהמוצב הקרוב על מנת לבצע פעילות במרחב וביצע ירי לכיוונו כי הוא בא לכיוונם במטרה להרוג", ציין הגורם. "הכוח זיהה מיד שמדובר במחבל והשיב באש. מוקדם לקבוע מהי התשתית לאירוע".

גורם רפואי פלסטיני אמר לסוכנות הידיעות רויטרס כי הפלסטיני שנהרג מאש צה"ל הוא מוחמד מובארק, בן 21, תושב ג'ילזון שליד רמאללה.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv