האקרים מוסלמים טוענים: "יכולים להפיל כל מטוס בישראל"

ארגון האקרים מוסלמי טוען כי פרץ לאתר של רשות שדות התעופה הישראלית, השיג גישה למידע רגיש וכן יכולת לפגוע בתקשורת שבין המטוסים למגדל הפיקוח. "אנחנו איננו עושים זאת, כי זו לא דרכנו - ישראל הורגת ילדים וחפים מפשע". ברשות שדות התעופה מבהירים: "לא הייתה תקיפה על אתרנו"

(רויטרס)

קבוצת האקרים מוסלמית המכנה עצמה "התנגדות הסייבר האסלאמית" טוענת כי הצליחה לפרוץ לאתר של רשות שדות התעופה הישראלית ולהשיג גישה למידע בשרתים המוצפנים במשך חודשים ארוכים. לדברי הארגון, בחדירה לאתרים הושג מידע סודי ביותר, שיכול אף לגרום להם לרסק מטוסים בישראל. ברשות שדות התעופה מכחישים את הידיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעבר טען הארגון כי הצליח לפרוץ לאתרים של צה"ל, וכעת הכריז הארגון, בהודעה רשמית באתרו, כי השיג מידע מסווג על מסלולי טיסות ואף הצליח לשנותם. "אנחנו גאים להוסיף עוד הישג לשורה, במטרה להחריב את תחושת הביטחון והחסינות הכוזבת של ישראל", נכתב בהודעת הארגון.

"בחסד האל, השגנו גישה לאתר וקיבלנו מידע רגיש, והשתלטנו על פאנל הניהול", הוסיף הארגון, שטען כי ביכולתו "לרסק כל כלי טיס בישראל ולשבש את התקשורת בין מטוסים למגדל הפיקוח", אך בכוונתם להימנע מכך בשל אמונתם הדתית-מוסלמית. לטענת סוכנות הידיעות האירנית FARS, הודעת הארגון רומזת לכך שארגון אל-קאעידה - שעמד מאחורי פיגועי ה-11 בספטמבר - אינו פועל לפי הקוראן ודרכי האסלאם.

"כמו שכל העולם יודע, להרוג נשים, ילדים וחפים מפשע זהו דפוס הפעולה של ישראל ובנות בריתה, ואנחנו, על פי צו האסלאם, מגנים מעשים אלו ולכן מסתפקים בהוכחה שהישגנו את הגישה לשרתים והפלנו את האתר", הצהיר ארגון ההאקרים. למרות טענת הארגון, האתר מתפקד.

מרשות שדות התעופה נמסר בתגובה: "לא הייתה תקיפה על אתרי רשות שדות התעופה".