השוטר שנדקר התקשר לאחיו: "תודיע לאמא שדקרו אותי בגב"

רמי רביד, איש הביטחון הקהילתי שנפצע בינוני בפיגוע הדקירה ביישוב אדם, התקשר לאחיו וסיפר לו על שאירע. "אני עם סכין בגב כרגע", נשמע קולו בהקלטת שיחת הטלפון לאחיו, "מפנים אותי לבית החולים שערי צדק". האזינו

כיממה לאחר שנפצע באורח בינוני בפיגוע, שב להכרה רמי רביד, השוטר שנדקר בכניסה ליישוב אדם על ידי פלסטיני. הערב (ג'), נחשפת הקלטת השיחה, בה נשמע השוטר כשהוא מתקשר לאחיו מהאמבולנס ומספר לו על שאירע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"שי, איפה אתה?", נשמע קולו של רמי מעבר לקו. "תקשיב", אמר לאחיו, "תודיע לאמא בעדינות שדקרו אותי בגב. אני בדרך לבית חולים". כשהוא מסרב להאמין, שאל אותו האח: "אתה רציני?"

"אני רציני", השיב לו רמי. "אני עם סכין בגב כרגע. תודיע לה ולאבא בעדינות".

השוטר שב להכרה: "קרה לנו נס"

במהלך הלילה עבר רביד ניתוח, שבמהלכו הוציאו המנתחים את הסכין שהייתה נעוצה בגבו. "הוא עדיין מתאושש, אבל הוא כבר מדבר איתנו", סיפר אביו בשיחה עם חדשות 2 Online.

בני משפחתו ציינו היום כי הם אסירי תודה שלא נגרם לרמי נזק חמור יותר. "אנחנו פוחדים לחשוב מה היה קורה אם הוא היה נדקר פעמים רבות יותר, קרה לנו נס", אמר אביו של השוטר, שסיפר כי בנו דיבר עם בני המשפחה לאחר שהתעורר, ונשם בכוחות עצמו. "הוא שאל את כולם איפה אבא".

מאז שאושפז הגיעו לבית החולים עשרות חברים, בני משפחה ואנשי כוחות הביטחון שדואגים להקיף אותו. עם המשפחה שוחח גם מפכ"ל המשטרה והשר לביטחון פנים שאיחלו לשוטר רפואה שלמה.