חשד לתג מחיר במסגד בבאקה אל-גרבייה: "מוחמד חזיר"

כתובות נאצה רוססו על קירות מסגד בעיר הערבית שבצפון השרון וחלונות של שבעה כלי רכב שחנו באזור נופצו. בין היתר נכתב: "ד"ש מבועז ודוד חי", "ערבות הדדית" ו"טרור אבנים". המשטרה פתחה בחקירת האירוע

הכתובות במסגד (ידיעות חדרה)

שוב חשד לפעולת "תג מחיר": כתובות נאצה רוססו הלילה (א') על קירות מסגד בעיר באקה אל-גרבייה בצפון השרון ובהן נכתב: "מוחמד חזיר", "ד"ש מבועז ודוד חי", "ערבות הדדית" ו"טרור אבנים". בנוסף, נופצו חלונות של שבעה כלי רכב שחנו בקרבת המסגד. המשטרה פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

 חיירי אסכנדר, אימאם המסגד, אמר בשיחה עם חדשות 2 Online: "זה נבזי לעשות דבר שכזה במקום קדוש כמו מסגד. אני מקווה שהאחראים ייעצרו מיד".

תושב נוסף שגר בשכנות למסגד אמר כי "אם שב"כ וכוחות הביטחון לא יעשו את העבודה, הדבר עלול להביא לתסיסה. אני רק יכול לדמיין מה היה קורה אם מישהו מהתושבים היה תופס אותם. אני לא רוצה לדמיין את התוצאות".

 

"עלול להביא לתסיסה" (ידיעות חדרה)

בחודש שעבר - "תג מחיר" ליד רמאללה

אחרי פיגוע הדקירה בעפולה שבו נרצח החייל עדן אטיאס ז"ל, ריססו אלמונים כתובות על בית פלסטיני בכפר סינג'יל מצפון לרמאללה ובהן נכתב: "ד"ש מעדן" ו-"נקמה".

הבית שעליו נרשמו הכתובות בכפר הוצת, וחמשת בני המשפחה ששהו בו נפגעו משאיפת העשן. מיד לאחר המקרה סיפרו בני המשפחה שישבו בתוך הבית כי קראו לשכניהם שהזעיקו למקום את כוחות הכיבוי. הם ציינו כי הם נאלצו לעלות לגג הבית, מאחר שהיציאה היחידה מהבית עלתה באש, ולא ניתן היה לברוח החוצה.

בני המשפחה הפלסטינים פונו לבית החולים לאחר האירוע לקבלת טיפול רפואי. בצה"ל אמרו הבוקר, כי הם רואים בחומרה אירועים מסוג זה. במשטרת מחוז ש"י נפתחה חקירה לאיתור המציתים. במשטרה ציינו, כי נבדקים מספר כיווני חקירה אפשריים ביניהם גם חשד שההצתה התבצע במסגרת פעולת "תג מחיר".