פצמ"ר בין שני בתים בגולן; אין נפגעים

פצצת מרגמה נפלה בכפר מג'דל שמס בצפון רמת הגולן, אין נפגעים בתקרית. אשר נותרה לעבר כוח סיור של צה"ל סמוך לתל חזקה ברמה - אין נפגעים בצד הישראלי, פצוע בצד הסורי לאחר שהכוח השיב באש לעבר מקור הירי

פצצת מרגמה, ככל הנראה מכיוון סוריה, נפלה במג'דל שמס בצפון רמת הגולן. הנפילה אותרה בין שני בתים בכפר. אין נפגעים בתקרית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בצה"ל לא יודעים בשעה זו בוודאות לקבוע האם מדובר בזליגה נוספת של מלחמת האזרחים מסוריה, ולטענת גורמי הביטחון אין בשעה זו לחימה באיזור זה. כוחות צה"ל שהגיעו למקום אספו את שאריות הרקטה להמשך בדיקה.

שרידי הפצמ"ר (חדשות 2)

זמן קצר לאחר מכן נורתה אש לעבר כוח סיור של צה"ל סמוך לתל חזקה שברמת הגולן. אין נפגעים בצד הישראלי, אך אדם אחד נפצע בצד הסורי לאחר שהכוח הצה"לי השיב באש לעבר מקור הירי.

בתחילת החודש שעבר התקרבו שני אזרחים סורים לגדר המערכת, ככל הנראה על מנת לגנוב מוקשים משדה המוקשים שבאזור. חיילי צה"ל שהוקפצו למקום בעקבות זיהויים של הסורים, פתחו מולם בנוהל מעצר חשוד וכשלא הגיבו פתחו באש לעבר פלג גופם התחתון. החיילים זיהו כי אחד מהשניים נפגע, ומיד לאחר מכן שהם נמלטים חזרה לעבר השטח הסורי.

הירי התועה מסוריה נמשך (daliluk.com)

התקרית התרחשה סמוך לגדור המערכת, בתוך השטח הסורי מול מוצב תל-פארס. לא ידוע אם השניים התכוונו לחדור לשטח הישראלי, או שמא רק לנסות לגנוב את המוקשים הנמצאים בשטח המפורז.