צפו: צה"ל תוקף מחסן אמצעי לחימה בעזה

בצה"ל פרסמו היום את תיעוד תקיפת מחסן אמצעי הלחימה אמש ברצועת עזה, בתגובה לירי פצצות מרגמה לעבר כוח צה"ל. הפלסטינים לא דיווחו על נפגעים, אך בצבא אמרו כי זוהו פגיעות מדויקות במטרות. הרמטכ"ל: חמאס לא מעוניין לדרדר את המצב

צה"ל פרסם את תיעוד אחת התקיפות אמש בדרום רצועת עזה, שבוצעה בתגובה לירי פצצות המרגמה אתמול בבוקר לעבר כוח צה"ל. בתיעוד ניתן לראות כיצד כלי טיס צבאיים השמידו מחסן לאמצעי לחימה ברצועה. הפלסטינים לא דיווחו על נפגעים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אתמול בבוקר ירו מחבלים פלסטינים כמה פצצות מרגמה לעבר כוח צה"ל, שפעל בסמוך לגדר הביטחון עם רצועת עזה, ואמש הגיעה התגובה כשחיל האוויר תקף מספר מטרות טרור באזור חאן יונס בדרום הרצועה. 

למרות הירי, אמר הבוקר הרמטכ"ל בני גנץ, במהלך ביקור בבסיס הקליטה והמיון בתל השומר לרגל גיוס לחטיבת הנח"ל, כי "חמאס לא מעוניין להסלים את המצב".

מדובר צה"ל נמסר אמש כי "צה"ל, באמצעות כלי טיס של חיל האוויר, תקף אתר לייצור אמצעי לחימה ושתי מנהרות התקפיות בדרום רצועת עזה, וכן מוקד פעילות טרור בצפון הרצועה. זאת בתגובה לירי תלול המסלול לעבר כוחותינו אשר פעלו בסמיכות לגדר הבוקר. זוהו פגיעות מדויקות במטרות. כל מטוסינו שבו בשלום לבסיסם".

בצבא הדגישו כי לא יסבלו כל ניסיון פגיעה באזרחי מדינת ישראל ובחיילי צה"ל. "נמשיך לפעול כנגד כל גורם אשר מפעיל טרור נגד מדינת ישראל. ארגון הטרור חמאס הוא הכתובת ועליו האחריות".

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv