רוצחי שריה עופר ז"ל: "לא מתחרטים"

בהארכת מעצרם היום בבית הדין הצבאי התייחסו לראשונה הנאשמים ברצח אל"מ במיל' שריה עופר לרצח הנתעב שבוצע לפני כחודש: "משכנו אותו החוצה, רבנו איתו ובסוף רצחנו אותו עם גרזן", תיארו את האירוע המחריד לפרטי פרטים. "התכוונו לבצע גניבה, אבל העניינים הסתבכו"

רצחו בדם קר - ולא מתחרטים: למעלה מחודש אחרי שביצעו את הרצח הנתעב של אל"מ במיל' שריה עופר ז"ל בבקעת הירדן, הנאשמים ברציחתו מדברים בריאיון בלעדי. גם כיום השניים לא מביעים חרטה על המעשה והודו בביצועו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

באשיר חרוב, בן 21 מהכפר דיר סאמת שליד חברון, הוא הנאשם המרכזי ברצח אל"מ במיל' עופר ז"ל. עם הבאתו להארכת מעצר בבית הדין הצבאי שליד מגידו, התייחס לראשונה למעשה ושחזר את ליל הרצח: "הגענו אליו הביתה, הכלב נבח. כשנתקלנו בו, משכנו אותו החוצה אל מחוץ לבית והתפתחה מריבה". 

חרוב תיאר את השתלשלות האירועים מאותו ערב נורא, שבסופם נרצח עופר ז"ל: "באנו לגנוב ממנו, אבל העניינים הסתבכו. בסוף רצחנו אותו עם גרזן". דברים אלה של הנאשם המרכזי, סותרים את מה שאמר בחקירתו, שם העיד כי רצח את עופר כדי "לתת מתנה לעם הפלסטיני" לרגל חג הקורבן המוסלמי. מול המצלמות, הוא לא הודה בפה מלא כי המניע לרצח היה לאומני.

בהמשך תיאר חרוב איך הוא וחברו הכירו את עופר כשבוע לפני הרצח. גם שותפו לרצח התייחס למעשה, ואישר את דבריו.  "אני לא מתחרט. בהתחלה התחרטתי, עכשיו כבר לא", אמר חרוב.

לדיון בהארכת מעצרם של הנאשמים הגיעו היום בני משפחותיהם של עוד שני חשודים, שטוענים שאינם קשורים לרצח. "אין לנו בעיות עם ישראל, אנחנו לא קשורים לזה", אמר קרוב משפחה של אחד מהם. בקרוב תגיש הפרקליטות הצבאית כתב אישום נגד הרוצחים, שבינתיים אינם מביעים חרטה.