"נענינו לאתגר להקמת קריית הסייבר"

בפגישה שנערכה בין ראש הממשלה לבין יו"ר חברת EMC, הוחלט כי החברה תצטרף להקמת קריית לוחמת הסייבר בנגב. "נענינו לאתגר הלאומי לסייע בהקמה ופיתוח של קריית הסייבר בנגב", אמר יו"ר החברה, שהדגיש כי פעילות החברה בדרום צפויה להתרחב בעקבות ההסכם

(חדשות 2)

חברת EMC הודיעה על הצטרפותה למהלך הקמת קריית הסייבר הלאומית בנגב. את פרויקט הקריה מובילים מטה הסייבר הלאומי במשרד ראש הממשלה, עיריית באר שבע ואוניברסיטת בן גוריון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בפגישה שהתקיימה היום (ב') בין ראש הממשלה בנימין נתניהו ליו"ר טוצ'י, בהשתתפות מנכ"ל משרד רה"מ הראל לוקר וראש מטה הסייבר הלאומי ד"ר אביתר מתניה, הוסכם כי EMC תצטרף למהלך הקמת קריית הסייבר הלאומית בנגב, שמובילים מטה הסייבר הלאומי במשרד ראש הממשלה, עיריית באר שבע ואוניברסיטת בן גוריון.

ג'ו טוצ'י, יו"ר ומנכ"ל EMC Corporation אמר לראש הממשלה בנימין נתניהו כי החברה "תקים ותוביל את הארגון לפיתוח קריית הסייבר ותשקיע בהקמת 'שער הסייבר' - המרכז הלאומי ללמידה והדגמה של זירת הסייבר הישראלית". טוצ'י עדכן את נתניהו בתכניות ההתרחבות של החברה בישראל ובישר לו על הקמת מרכז מו"פ נוסף בצפון הארץ, שיצטרף לשש אתרי החברה במרכז ובדרום. לדבריו, החברה תוסיף לתהחרב בדרום ותעודד רילוקיישן לעובדים רבים.

"חיזוק מעמדה המוביל של ישראל בתחום ההייטק בכלל ובסייבר בפרט עמד לנגד עינינו, כאשר נענינו לאתגר הלאומי לסייע בהקמה ופיתוח של קריית הסייבר בנגב", אמר טוצ'י בפגישה. "כחברה שפועלת שנים רבות בתעשייה הישראלית וצומחת בה בהתמדה, תוך קיום שיתופי פעולה הדוקים עם גורמים ממשלתיים, צבאיים, ציבוריים ואקדמיים, אנו מאמינים שמחובתנו לתרום לאבטחתן ולביטחונן של התעשייה ושל תשתיות לאומיות קריטיות, על ידי אספקת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחומי אבטחת מידע וניהול תשתיות המידע".