גם בטוויטר: פיקוד העורף "יצייץ" נפילות טילים

בפיקוד העורף השיקו לאחרונה חשבון טוויטר רשמי בו "יצייצו" נפילות טילים, אזעקות והנחיות לאוכלוסייה בשעת חירום. בינתיים יש להם רק 10 עוקבים, אך בצה"ל מקווים כי רבים עוד יצטרפו. "זה יכול להציל חיים", אמרה קצינה בכירה בפיקוד העורף

בפיקוד העורף "יצייצו" טילים (חדשות 2)

לאחר שכבש את פייסבוק, פיקוד העורף השיק לאחרונה חשבון גם ברשת הטוויטר - בו יעדכן את הציבור הרחב על נפילות טילים, אזעקות, תרגילים, הנחיות לשעת חירום ועוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בחודשים האחרונים בחנה קצינה במחלקת אוכלוסיה של פיקוד העורף את השימוש ברשתות חברתיות בצבאות שונים בעולם. בעקבות הבדיקה הוחלט על הצעד. בפיקוד העורף מבינים את החשיבות בקשר עם הציבור ברשתות השונות, שכן רבים מתושבי ישראל מחזיקים בחשבונות כאלה.

"זה יכול להציל חיים ולשמש אותנו, ואנו מבינים את החשיבות של זה", סיפרה קצינה בכירה בפיקוד העורף. "לטוויטר יש הרבה יתרונות כמו מהירות ותפוצה גדולה, ואנו מקווים שיהיו לנו הרבה מנויים". בינתיים יש להם רק עשרה עוקבים - אך בפיקוד מקווים כי כל משתמשי הטוויטר בישראל יהיו מנויים.

למעט הטוויטר, לפיקוד העורף יש גם דף פייסבוק בו יותר מ-50 אלף עוקבים, אתר אינטרנט וחשבון יוטיוב בו הם מעלים סרטים עם הדרכות לאוכולוסייה.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv