2 חיילים ופלסטיני הותקפו בבת עין, צה"ל הסיר האבטחה

גורם צבאי מסר לחדשות 2 Online: "הנהג הפלסטיני ניסה להכניס סחורה ליישוב בנוהל ידוע וקבוע. לפתע, קפצו עליו ועל החיילים שני רעולי פנים, ריססו אותם בגז פלפל ותקפו אותם". בתגובה, הוסרה האבטחה ביישוב. צה"ל: "רואים בחומרה רבה את האירוע ומצפים מרשויות החוק למצות את הדין עם התוקפים"

צה"ל הסיר האבטחה ביישוב. בת עין (www.bat-ayin.org)

מתנחלים רעולי פנים תקפו חיילים שאבטחו משאית פלסטינית שנכנסה ליישוב בת עין כדי להביא סחורות. המתנחלים תקפו בגז פלפל את החיילים עמדו בשער היישוב ותקפו באלה את נהג המשאית הפלסטיני. לאחר מכן נמלטו מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עם קבלת הדיווח על התקיפה הוקפצו כוחות הביטחון והחלו לערוך סריקות במקום בניסיון לאתר את התוקפים. גורם צבאי סיפר בשיחה עם חדשות 2 Online על שאירע: "בעת העברת סחורות לאזור בת עין, הכניס נהג פלסטיני את משאיתו ליישוב. לפתע, קפצו עליו ועל חיילי הש"ג שני רעולי פנים, ריססו אותם בגז פלפל והחלו להכות את הנהג. בתגובה, הוסרה האבטחה ביישוב".

מדובר צה"ל נמסר כי "צה"ל רואה בחומרה רבה את האירוע ומצפה רשויות החוק למצות את הדין עם התוקפים".

דווידי פרל, ראש המועצה האזורית גוש עציון, אמר גם הוא כי "אנו רואים בתגובה רבה כל פגיעה בחיילינו או בכל אדם באשר הוא. מועצה אזורית גוש עציון משקיעה רבות בחינוך לסובלנות ואנו מוקיעים ומתנגדים לכל פגיעה בזולת. נעשה כל שביכולתנו יחד עם היישוב על מנת לאתר את הצעירים ולמצות את החקירה בעניין".