יעלון להורים השכולים: השבת גופתו של אורון לישראל עלולה לקחת זמן

שר הביטחון נפגש עם בני משפחתו של אורון שאול ז"ל, חלל צה"ל שנהרג במבצע "צוק איתן" ומקום קבורתו לא נודע. יעלון עדכן אותם במאמצים הנעשים להשבת גופתו מידי חמאס. "זהו פצע פתוח, אך נדרשת סבלנות", אמר

"מחויב להחזיר את אורון הביתה" (דוברות משרד הביטחון)

שר הביטחון משה יעלון נפגש היום (חמישי) בלשכתו עם בני משפחתו של אורון שאול ז"ל, בכדי לעדכן אותם בפעולות הנעשות להשבת גופתו מידי חמאס. "איננו מרפים מטיפול בסוגיה ומהניסיון להשיב את אורון הביתה, ובעיתוי מסוים זה יבשיל - אך נדרשת סבלנות", אמר יעלון לבני המשפחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמל אורון שאול נהרג מירי נ"ט על נגמ"ש בו נסע בשכונת סג'עייה במהלך מבצע "צוק איתן". הוא הוכרז כחלל צה"ל שמקום קבורתו לא נודע.

"אני מחויב להחזיר את אורון לישראל, ודלתי פתוחה בפניכם בכל עת", הסביר יעלון. "זהו פצע פתוח בראש ובראשונה לכם, ואני מרגיש מחויב לחלוטין להחזיר את אורון הביתה. זו אינה משימה פשוטה, בין היתר בעקבות המצב ברצועת עזה, וזה עלול לדאבוני לקחת זמן".

הניח את התמנה בלשכתו (דוברות משרד הביטחון)
"חמאס הוא ארגון טרור אכזרי וחסר מעצורים שחיי אדם, רגישות של הורים והומאניות לא היו ולא יהיו חלק מדרכו", המשיך יעלון. "יש צוותים בצה"ל ובשאר זרועות הביטחון שזה תפקידם, והם אינם חוסכים מאמצים לשם כך".

בפתיחת הפגישה העניקו בני משפחתו של שאול לשר הביטחון תמונה ממוסגרת של אורון. יעלון הניח את התמונה במשרדו.