ליברמן: "האירנים נוהגים בדפוס רמייה קבוע"

יו"ר ועדת החוץ והביטחון, ח"כ אביגדור ליברמן, הגיב בעמוד הפייסבוק שלו להתחממות ביחסים בין ארה"ב לאירן וטען כי מדובר בהונאה. "האירנים נוקטים במשיכת זמן ובמידע שקרי שסיפקו פעם אחר פעם לקהילה הבינלאומית", כתב ליברמן

"מושכים זמן". ליברמן (חדשות 2)

יו"ר ועדת החוץ והביטחון, ח"כ אביגדור ליברמן, התייחס בדף הפייסבוק שלו לנאום נתניהו הצפוי בעצרת האו"ם מחרתיים וכתב כי "ראוי להזכיר שהאירנים נוהגים לאורך כול השנים בדפוס רמייה קבוע: בטקטיקות שונות של הבטחות, במשיכת זמן ובמידע שקרי שסיפקו פעם אחר פעם לקהילה הבינלאומית, כשבכל אותו זמן הם המשיכו להתקדם אל עבר המטרה שהציבו לעצמם - השגת נשק גרעיני שנועד לאיים על שלום העולם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ליברמן הוסיף כי "במוקד הדיונים עומד גם השנה נושא מרוץ החימוש הגרעיני של אירן. אולם עתה, כשתשומת הלב העולמית מרוכזת בניסיונות של נשיא אירן החדש להצטייר כמתון ופייסני, מתקפת הפייסנות של רוחאני אינה אלא תרגיל שקרי נוסף, נוסח זה שעשתה בשעתו צפון קוריאה".

"כדאי גם לזכור שגם במקרה של הכור העיראקי, בתחילת שנות ה-80', ישראל היתה היחידה שהתריעה ופעלה ובדיעבד התברר שצדקנו, וכך גם במקרים אחרים", הדגיש ליברמן, "גם היום, ישראל אינה מוכנה לקחת חלק בתרמית הזאת. לכן, אני מחזק את ראש הממשלה בצאתו למשימה החשובה ואני בטוח שגם אם האווירה והשיח אינם קלים ונוחים בכדי לאמר דברים נחרצים. ראש הממשלה יידע לעשות זאת ולעמוד באופן נחוש על האינטרסים שהם חיוניים לא רק לביטחונה של ישראל אלא לשלומו וליציבותו של העולם כולו".

"יוצא לניו יורק כדי לומר את האמת"

אני יוצא לניו יורק כדי לומר את האמת", אמר הלילה ראש הממשלה בנימין נתניהו, לפני שעלה על מטוסו לקראת נאומו בעצרת האו"ם בעוד יומיים. "אגיע לניו יורק ולוושינגטון על מנת לפגוש את הנשיא אובמה ולנאום בפני עצרת האו"ם", אמר ראש הממשלה, "אייצג את אזרחי ישראל, את האינטרסים שלנו, את הזכויות שלנו כעם ואת הנחישות להגן על עצמינו".

"יוצא לומר את האמת", נתניהו הלילה (קובי גדעון, לע"מ)

נתניהו אמר את הדברים בתגובה להתקרבות שחלה בימים האחרונים בין וושינגטון לטהרן, על רקע הדיונים האחרונים בין המעצמות לאירן בנוגע לתכנית הגרעין האירנית והשיחה ההיסטורית שהתקיימה בין הנשיא אובמה לרוחאני "אני מתכוון לומר את האמת מול מתקפת החיוכים האירנית", הצהיר נתניהו, "צריך לומר את העובדות. אמירת האמת חיונית לשלום העולם ולשלום ישראל".