אשתו של רוצח החייל: "מעשה נבזי; שייענש בהתאם"

אשתו של נדאל עמאר, רוצח החייל תומר חזן, שמתגוררת במחסן בג'לג'וליה זועמת על התנהגותו: "במקום לפרנס את הבנות שלו הוא עשה מעשה נבזי; אנחנו מתביישים במעשה שלו"

(שב"כ)

מזה שנתיים שאשתו של נדאל עמאר, רוצח החייל תומר חזן, לא ראתה אותו. היא חיה במחסן עלוב בג'לג'וליה עם שמונת ילדיה - שש בנות ושני בנים, שאותם היא נאבקת לפרנס. עם היוודע דבר הירצחו של סמל תומר חזן ז"ל, אמרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי היא מקווה שבעלה "יקבל את העונש המגיע לו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האישה, בת 36, ציינה כי עמאר מעולם לא הביע שנאה כלשהי ליהודים או לאחיו - פעיל תנזים הכלוא בישראל בגין פעילות טרור. "במקום שיילחם למען פת הלחם לבנותיו, הוא עשה מעשה נבזי", תקפה האישה. "גם אם הילדים שלו להיפגש עם הוריו, סבא וסבתא שלהם, הם לא יוכלו לעשות זאת באשמתו".

היא הביעה חשש שתפוטר מעבודתה בגלל הרצח שביצע בעלה. לדבריה, לא שלחה היום את בנותיה לבית הספר מחשש שיתנכלו להן. "אנחנו מתביישים במעשה הזה, בשום אופן לא מזדהים איתו", אמרה. לאחרונה היא שוחחה עם עמאר ביום רביעי האחרון. הוא נהג לשלוח לה כמה מאות שקלים אחת לכמה חודשים.

בתו של עמאר אמרה כי היא חוששת שתזוהה עם אביה. "אני לא מבינה למה הוא עשה את זה", אמרה. תושב הכפר ג'לג'וליה הביע תקווה כי שמו של הכפר לא ישורבב למעשה - שבוצע על ידי שוהה בלתי חוקי ולא על ידי אחד מהתושבים.

רצח החייל תומר חזן - הסיקור המלא:

חבר של משפחת חזן: "הם לא מעכלים"

לחיאני ביקר את משפחת חזן: "הלב נשבר, אך החיים ממשיכים"

"לפני חודש - החייל והרוצח רקדו במסיבת פרידה"

מיהו אחיו האסיר של רוצח החייל תומר חזן?

החייל שנרצח כתב: "תהנו מכל יום, כאילו הוא האחרון"

החייל שנרצח ליד קלקיליה - סמל תומר חזן

רצח חייל צה"ל - כדי לסחור בגופתו