מפקדי החטיבות בצה"ל מאחלים חג שמח: "נשמור על השקט"

בסרטון שפרסם דובר צה"ל מאחלים מפקדי חטיבות שונות חג סוכות שמח לחיילים - ולכלל אזרחי ישראל. הקצינים הבטיחו: "בואו לטייל, נשמור על השקט והביטחון גם בחג"

חג הסוכות מתקרב ובמהלכו צפויים מאות אלפים לנצל את החופשה לטיולים ברחבי הארץ. בסרטון שפרסם דובר צה"ל מבטיחים מפקדי חטיבות שקט שייאפשר בילוי מהנה, ומאחלים חג שמח לחיילים - ולכל אזרחי ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"חיילי החטיבה יעשו הכול כדי לשמור על הבית, נמשיך להיות ראש לאריות", אמר אלוף משנה אשר בן לולו, מפקד חטיבת כפיר. אלוף משנה סער צור, מפקד חטיבה 401 בשריון, הבטיח כי "חיילי ומפקדי החטיבה שומרים עליכם בכל גבולות מדינת ישראל".

גם פיקוד העורף נערך להגעת המטיילים. מפקד הנפה הסדירה של פיקוד העורף אלוף משנה יורם לרדו ציין כי "גם בחג הזה לוחמי החילוץ ימשיכו להיות ערוכים לכל משימה, אם נתבקש".

(דובר צה"ל)

מפקד חטיבת שגיא אלוף משנה גיא ביטון, הזמין את המטיילים להגיע לדרום הארץ, וכך גם מפקד חטיבת הערבה אלוף משנה טל כרמל שהבטיח: " אנחנו נדאג שהכול יישאר שקט ובטוח".

גם ביהודה ושומרון מבטיחים המפקדים לאפשר חג בטוח. "מבטיח שנעשה הכול כדי לתת ביטחון", אמר מח"ט מנשה, אלוף משנה אורן זיני. מח"ט בנימין אלוף משנה יוסי פינטו הדגיש כי "גם בימים אלה משימת ההגנה חשובה שבעתיים". מפקד חטיבת עציון אלוף משנה עמית ימין בירך את החיילים והמשפחות בשנה טובה.