הרמטכ"ל גנץ: "צה"ל יאפשר תקופת חגים בטוחה"

בביקור בבסיס חיל הים בחיפה בירך הרמטכ"ל רב אלוף בני גנץ את חיילי צה"ל וכלל אזרחי ישראל בשנה טובה. "נאפשר תקופת חגים בטוחה", אמר גנץ. "ממה שהבחנתי בסיורים - המוכנות בכל מערכי צה"ל גבוהה מאוד"

הרמטכ"ל רב אלוף בני גנץ שיגר בשעות הצהריים ברכה (ב') לחיילי צה"ל וכלל אזרחי ישראל לקראת ראש השנה. "בשנה האחרונה ראינו הרבה מאד אתגרים ביטחוניים וטלטלה אזורית בכל זירות הפעולה של צה"ל. רמת המוכנות בכל אחד ממערכי צה"ל - גבוהה מאוד", הדגיש גנץ במהלך ביקור בבסיס חיל הים בחיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"השבועיים האחרונים, עם האירועים הקטלניים והטרגיים בסוריה, ממחישים ביתר שאת את ההכרח של צה"ל להיות בכשירות גבוהה", הוסיף גנץ. " הבחנתי בכך בסיורים שערכתי בכל אחד מהמערכים של צה"ל - במודיעין, במערכים ההתקפיים באוויר, במערכים היבשתיים, הלוגיסטיים, התקשוביים, בעורף וכמובן בחיל הים".

גנץ איחל: "אנחנו נאפשר תקופת חגים טובה ובטוחה. אזרחים יכולים וצריכים להמשיך להפגין חוסן ציבורי, עם נחישות לקיים את החגים". דבריו של גנץ מצטרפים לאיחולי ראש הממשלה בנימין נתניהו, שקרא בחנוכת מחלף גולני בצפון לאזרחי ישראל לבלות בחג. "אם מישהו יחשוב לפגוע בשלוות החג - הוא יידע מה מחכה לו", הזהיר נתניהו.