לקראת תקיפה: נמשכת חלוקת ערכות המגן

דואר ישראל ממשיך במבצע חלוקת ערכות המגן וקורא לציבור לרענן את הערכות הישנות. תחנות החלוקה ייפתחו בשעות הבוקר בתל אביב, בת ים, בני ברק וקריית מוצקין, ויפעלו עד שעות הערב

יחולקו גם מחר. ערכות המגן (רויטרס)

למרות הצהרתו של אובמה כי פעולה צבאית בסוריה תמתין לאישור הקונגרס, חלוקת ערכות המגן בישראל תימשך גם מחר (ראשון). החלוקה תיערך בתל אביב, בת ים, בני ברק וקריית מוצקין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחנת החלוקה בתל אביב תיפתח בשעה 10 בבוקר ותפעל עד שבע בערב, ברחוב דרזנר 2. תחנת החלוקה בבת ים תפעל באותן השעות במרכז הרב נכויות, השוכן ברחוב אהוד קינמון 10.

תחנת החלוקה בקריית מוצקין תיפתח כבר בתשע בבוקר ותפעל עד שבע בערב, בחי פארק השוכן ברחוב החשמונאים 79. חלוקת ערכות המגן בבני ברק תתבצע במרכז הפיס של רמת אלחנן, בפינת הרחובות אשל ורבינוב בין עשר בבוקר לשבע בערב.

"מה ייקרה אם יתקפו - עדיף לא לדעת"

תושבים בכל רחבי הארץ התלוננו השבוע על העומס הרב בתחנות חלוקת ערכות המגן המועטות שפועלות. בכמה מוקדים פרצו ריבים וקטטות במהלך ההמתנה הארוכה לקבלת המסכות. גם המוקדים הטלפונים היו עמוסים והאתרים של פיקוד העורף ודואר ישראל התקשו לעמוד במספר הכניסות הרב של הגולשים.

ת"א, הבוקר (חדשות 2)

"זה פשוט לא ייתכן שאין פה עוד אנשים, עוד כוח אדם ועוד תחנות", אמרו לחדשות 2 באינטרנט תושבים שהגיעו מחולון ובת ים לתחנת החלוקה ברחוב ההגנה בתל אביב.

"אני פשוט בהלם, מה יקרה אם יתקפו - עדיף לא לדעת", זעמה תושבת באר שבע שגילתה כי בבירת הנגב כלל אין תחנת חלוקה. גם בעיר אשדוד, החמישית בגודלה בישראל, אין תחנת חלוקה לערכות מגן. "נדהמתי לגלות שבעיר החמישית בגודלה בארץ אין אפילו שלוחה פתוחה של פיקוד העורף לחלוקת ערכות מגן!", זעם עו"ד שמואל מישוק, פעיל חברתי תושב העיר. "בכדי לרענן את ערכות המגן של ילדי הופניתי על ידי פיקוד העורף לנסוע לתל אביב! זה הגיוני? איפה העירייה? איפה האחריות? ואיפה בדיוק השירות לתושב?". בתחנה לחלוקת ערכות מגן בשכונת שמואל הנביא בירושלים פרצה קטטה שטופלה בידי כוחות משטרה שהגיעו למקום.