צפו: עכבר בחדר האוכל הצבאי בצריפין

"מיקי מאוס" הגיע לבסיס – אבל את החיילים זה לא מצחיק אלא מגעיל. מכת עכברים באחד מהבסיסים בצריפין גרר פניות של החיילים למפקדים וריסוס – שבינתיים לא עזר. כמה מהם תיעדו עכבר נוסף במקום, ובצבא נשמעו לתלונות וירססו מחר בשנית

"מגעיל לאכול כאן". חיילים בבסיס מפקדת קצין איסוף קרבי בצריפין שבמרכז הארץ מתלוננים כבר יותר משנה לטענתם על עכברים ששורצים בחדר האוכל. לפני מספר שבועות בוצע ריסוס במקום, ונראה כאילו זה לא עזר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שצילמו ניתן לראות את אחד העכברים במקום, אך עוד עכברים רבים שורצים במקום ומכרסמים את האוכל. בעקבות התלונות, גם מחר ישלח לשם צה"ל צוות ריסוס כדי לשים לזה סוף.

"אין לנו ברירה אלא לתעד בעצמנו", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אחד החיילים. "כולם חוששים לאכול כאן והמפקדים אומרים שאנחנו מפונקים". חייל אחר סיפר כי עכברים נוספים נצפו ליד פס האוכל שמוגש לחיילים. החיילים ציינו כי החיילי מודעים לבעיה - אך לא נעשה דבר קריטי. יש לציין כי האוכל מוגש באמצעות חברת חוץ ולא מבושל בבסיס.

"חוששים לאכול". עכבר בחדר האוכל (חדשות 2)

בצבא לא מזניחים את התלונות. מדובר צה"ל נמסר כי "לאחרונה בוצעה הדברה במקום ומחר תבוצע הדברה נוספת. הנושא מטופל על ידי גורמי בריאות הצבא".

זו לא הפעם הראשונה בה נצפים עכברים ושרצים אחרים בחדרי אוכל, ובשנה האחרונה מספר מקרים דומים פורסמו גם כאן. בצבא מנסים לטפל בבעיה, שכן הימצאות של עכברים בחדרי אוכל ובמטבחים צבאיים מסכנים את בריאותם של החיילי והמפקדים.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.