נתניהו על הירי לצפון: "נפגע במי שפוגע בנו"

ראש הממשלה הגיב בתקיפות למטח הרקטות שנורה לעבר הגליל המערבי, ואמר: "אנחנו פועלים בכל החזיתות - בצפון ובדרום, כדי להגן על אזרחי ישראל מפני ההתקפות הללו". הוא הוסיף: "אנחנו מפעילים אמצעים מגוונים, גם של הגנה וגם של סיכול ופועלים באחריות"

זמן קצר לאחר ירי הרקטות לעבר אזור הצפון משטח לבנון - הגיב ראש הממשלה בנימין נתניהו לדברים, והזהיר: "ידע שכל מי שפוגע בנו ומי שמנסה לפגוע בנו - שאנחנו נפגע בו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"רקטות נורו משטחה של לבנון לגליל המערבי", פתח נתניהו את דבריו בהתייחסות מיוחדת לאירועים בצפון. "אנחנו פועלים בכל החזיתות - בצפון ובדרום, כדי להגן על אזרחי ישראל מפני ההתקפות הללו".

אזור האירוע (חדשות 2)

הוא הוסיף, כי "אנחנו מפעילים אמצעים מגוונים, גם של הגנה וגם של סיכול ופועלים באחריות". לדבריו, מדיניות ישראל ברורה: "להגן ולסכל". בשולי הדברים, המשיך נתניהו והתייחס גם לדיווחים על שימוש אפשרי בנשק כימי בסוריה. "הדבר מעורר אפשרות של ביצוע פשע חמור ביותר של המשטר הסורי באזרחיו. המעשה הזה התווסף לפשעים החמורים שהמשטר הסורי מבצע בסיוע אירן וחיזבאללה באזרחי סוריה".

לטענת ראש הממשלה, "זה אבסורד שחוקרי האו"ם, שנמצאים עכשיו בדמשק כדי לחקור אפשרות של שימוש בנשק כימי, מנועים על ידי המשטר הסורי מלהגיע לאזורים המוכים. צריך להבין שסוריה היא מגרש הניסויים של אירן. אירן עוקבת היטב כיצד העולם מגיב לפעולות הנפשעות של סוריה ושל חיזבאללה, הזרוע הקדמית שלה. האירועים האחרונים רק מוכיחים פעם נוספת שאסור שלמשטרים המסוכנים ביותר בעולם, יהיה הנשק המסוכן ביותר בעולם".

ירי לצפון הארץ - הסיקור המלא:

4 רקטות נורו לעבר אזור הצפון; כיפת ברזל יירטה אחת מהן

תושב עכו: "ראינו שני טילים מתפוצצים באוויר"

ההערכה: הירי בוצע ע"י הג'יהאד העולמי