דניאלה וייס הותקפה בשומרון: אלמונים ניסו להתפרץ לרכבה

יו"ר תנועת ההתיישבות "נחלה", דניאלה וייס, נפלה קורבן למה שנחשד כניסיון חטיפה. בשעה שעמדה בצומת כפר בית ג'ית שבשומרון, ניגשו שני אלמונים אל רכבה וניסו לפתוח אותו בכוח. לאחר שנכשלו, יידו אבן בשמשת הרכב וברחו מהמקום. צה"ל פתח בסריקות באזור

דניאלה וייס, ארכיון (חדשות 2)

שני אלמונים ניסו לפרוץ הערב (שלישי) אל מכוניתה של יו"ר תנועת ההתיישבות "נחלה", דניאלה וייס, בזמן שנסעה סמוך לכפר בית ג'ית שבשומרון. לאחר שלא הצליחו לפתוח את דלתות הרכב, הטיחו השניים אבן בזכוכית החלון ונמלטו מהמקום. צה"ל פתח בסריקות באזור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי גרסתה של וייס לאירוע, בעת שעמדה בצומת בית ג'ית ניגשו לפתע אל רכבה שני החשודים שירדו מרכב אחר בעל לוחית רישוי ישראלית. בשלב זה הפעילה וייס את מנגנון הנעילה המרכזית של המכונית. למרות זאת, ניסו השניים לפתוח את דלתות הרכב בכוח משני צדיו, ומשהתייאשו הטיחו בשמשת הרכב אבן גדולה ונמלטו מהמקום.

"ניסיתי לנסוע קדימה, אבל לפני עמדו כמה מכוניות", שחזרה וייס את הרגעים שלאחר התקיפה. "בסופו של דבר סטיתי אל הנתיב הנגדי שהיה פנוי ונסעתי משם. דיווחתי על המקרה לנציגי הצבא במקום, והם פתחו בסריקות".

למרות שהחשודים טרם נתפסו, וייס משוכנעת כי מדובר בניסיון חטיפה של רכב עם נהג יהודי. "אני מכירה את האזור מספיק זמן כדי לדעת שדברים כאלה לא קורים שם סתם", אמרה. "אין ספק שמדובר בערבים שניסו לבצע פיגוע תקיפה או חטיפה של נהג יהודי, אבל העדיפו בסופו של דבר לנסות ולחטוף יהודיה".