תג מחיר ליד ירושלים: "מוות לערבים"

נער יהודי עוכב לחקירה על ידי המשטרה בחשד שכתב כתובות נאצה על שלושה כלי רכב פלסטינים באזור התעשייה שער בנימין מצפון לירושלים. ברשותו נמצא לורד שככל הנראה שימש אותו. באחת המכוניות הוצא האוויר מהצמיגים

הכתובות שנמצאו הערב על המכוניות (חדשות 2)

שוב חשד לתג מחיר: כתובות גרפיטי צוירו הערב (א') על שלושה כלי רכב פלסטינים באזור התעשייה שער בנימין, מצפון לירושלים, ובהן נכתב: "תג מחיר" ו"מוות לערבים". באחת המכוניות הוציאו אוויר מהצמיגים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסריקות שערכה המשטרה באזור עוכב נער יהודי, כשברשותו הלורד שעל פי החשד שימש לכתיבת הגרפיטי. הנער לא משתף פעולה בחקירה ואין עליו מסמכים מזהים.

האירוע הערב מצטרף לשורת מקרים שאירעו בשבועות האחרונים, שבהם הושחתו כלי רכב של ערבים ופלסטינים ורוססו כתובות נאצה באזור ירושלים. לפני כחודש התעוררו תושבי שכונת בית חנינא שבמזרח ירושלים וגילו כי עשרות כלי רכב של תושבי המקום הושחתו ועליהם רוססו מגני דוד.

צמיגי 21 מכוניות שחנו באזור נוקבו, ועל קיר בסמוך רוססה הכתובת: "לא שותקים על יידוי אבנים". שוטרי משטרת ירושלים שהגיעו למקום החלו באיסוף עדויות ופתחו בחקירה.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט סיפר חאפז נמר, תושב השכונה, על התחושות הקשות: "קמנו בבוקר וגילינו את כלי הרכב הרוסים אחרי שפגעו בגלגלים שלהם. לא פשוט לקום בבוקר לתמונות כאלה, יש לנו פה שכנים יהודים והכל בסדר, חייבים לפתור את התופעה".