חשד: בעט והכה חיילת לעיני המפקד

המשטרה הצבאית חוקרת חשד, שלפיו חייל מבסיס נתן בב"ש הכה חיילת אחרת באגרופים ובקת של רובה, לאחר שזאת התלוננה כי קילל אותה. החיילת סיפרה: "הוא אמר לי שהוא יהרוג אותי, היה לו מבט רצחני בעיניים". היא הובהלה לבית חולים לאחר האירוע וסובלת מחבלות

החיילת שהותקפה (חדשות 2)

"היה לו מבט רצחני בעיניים. הוא אמר לי שהוא יהרוג אותי". ע', חיילת שמשרתת בבסיס נתן בבאר שבע, הייתה קורבן לטענתה לפני כשבוע לתקיפה של אחד מהחיילים לבסיס. המשטרה הצבאית החוקרת פתחה בחקירה, אך החייל החשוד בתקיפה עדיין נמצא בבסיס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש ב-2 ביולי, אז הגיעה החיילת כרגיל לבסיס. לטענתה, אחד החיילים קילל אותה והיא דיווחה על כך למפקד. על פי החשד, לאחר הדיווח הגיע אליה החייל שקילל עם מוט ברזל, רדף אחריה והחל להכות אותה באמצעות קת רובה שלו, בבעיטות ובאגרופים. בשלב מסוים, אחד ממפקדיה שהיה עד לאירוע, הדף את החייל ולקח ממנו את נשקו.

בשל האירוע החיילת הקיאה והרגישה ברע. היא הובהלה לחדר המיון בבית החולים סורוקה בבאר שבע כשהיא סובלת מחבלות יבשות בגופה. בנוסף, מאז האירוע היא סובלת מסיוטים. החיילת ואמה פנו למשטרה הצבאית החוקרת שפתחו בחקירת האירוע, אך החייל עדיין מסתובב בבסיס. גורם צבאי אמר כי הוא אכן באותו בסיס אך הועבר לתפקיד אחר.

מוט הברזל איתו רדף אחריה (חדשות 2)

"הוא אמר לי שהוא יהרוג אותי"

החיילת סיפרה לאמה כי פחדה על חייה. "הוא אמר לי שהוא יהרוג אותי, מזל שלא הייתה לו מחסנית", סיפרה. אמה הוסיפה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי בתה קיבלה שלושה ימי מחלה. "היה לה קשה לחזור למרות שתחילה הצמידו לה חיילת שתהייה איתה", סיפרה אם החיילת. "הוא כמעט עשה בה לינץ' לעיני המפקד, שבמזל לקח לו את הנשק".

במשפחת החיילת, שמתגוררת בדרום הארץ, לא מוכנים לעבור על האירוע בשתיקה, וציינו כי הם לא מוכנים שהטיפול המשמעתי יסתיים בתוך היחידה. "אני אם שכולה, איבדתי ילד בתאונת דרכים לפני 5 שנים וחצי, וגם אז טייחו את הדבר הזה, לא ארשה ששוב פעם יטייחו", אמרה האם.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה כי בנושא נפתחה חקירת מצ"ח, שבסיומה יועברו ממצאיה לבחינת הפרקליטות הצבאית.

הסיפור הגיע באמצעות הפייסבוק של חדשות 2