הדי פיצוצים נשמעו בשטח העיר אילת; לא נמצאו נפלי רקטות

תושבים דיווחו כי קולות נפץ עזים החרידו הערב את העיר הדרומית. בתום סריקות דווח כי לא נמצאו נפלי רקטות. בתום הערכת מצב הוחלט בתיאום עם פיקוד העורף על החזרת העיר לשגרה. תושבים שנכנסו למרחבים המוגנים רשאים לצאת מהם. תושבת העיר: "שמענו שני פיצוצים"

(חדשות 2)

תושבי העיר אילת דיווחו הערב (ה') על הדי פיצוצים שנשמע בתחומי העיר. כעת נבדק האם נורו רקטות משטח חצי האי סיני לאזור. לא ידוע על נפגעים או על נזק. הסריקות נמשכות ובפיקוד העורף הורו על חזרה לשגרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צילמתם תמונות מהאירוע? שלחו למייל האדום של חדשות 2 - Mail@News2.co.il

עם הישמע הפיצוצים, יצאו כוחות משטרה גדולים לסרוק את האזור בחיפושים אחר נפלים. מדובר צה"ל נמסר כי "הנושא נמצא בבדיקה". מפקד מרחב אילת במשטרה, ניצב-משנה רון גרטנר, כינס הערכת מצב בהשתפות גורמי ביטחון, חירום והצלה בעיר, שבתומה הוחלט בתיאום עם פיקוד העורף להחזיר את העיר לשגרה. תושבים השוהים במרחבים המוגנים רשאים לצאת מהם.

אורטל, תושבת אילת, סיפרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט על שאירע: "סמוך לשעה ב21:35 שמענו פיצוץ חזק ואחרי כמה שניות שמענו אחד נוסף. דיברתי עם חברה שגרה בחלק אחר של העיר והיא סיפרה כי גם היא שמעה את אותו הדבר". ‬

גם אביב, תושב עיר אחרת, סיפר כי "המשטרה המליצה לאמי, שגרה באילת, לרדת למקלט". עוד הוסיף, כי לא נשמעה אזעקה בתחומי העיר.

הפעם האחרונה שבה נורו רקטות לעבר העיר אילת הייתה לפני כשלושה חודשים, אז נפלו שתי רקטות גראד מסיני. למרבה המזל לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. הירי הפר שמונה חודשים של שקט, אבל מתחת לפני השטח המתיחות הייתה מורגשת: שבועות ספורים קודם לכן הוצבה בעיר הדרומית מערכת כיפת ברזל בשל התרעות.