מחשש לפיגוע: מצוד אחר פלסטיני

המשטרה מחפשת אחר אבו עלרוב עלי, תושב השומרון בן 22, החשוד כי הסתנן באופן בלתי חוקי לישראל וכי בכוונתו לבצע פיגוע בלב תל אביב. בעבר נעצר עלי בגין שהות בלתי חוקית ומהשב"כ נמסר כי לאחרונה התבטא בדבר רצונו למות כשאהיד

החשוד אחריו נערך המצוד

מתח גבוה בתל אביב: משטרת מרחב ירקון מנהלת מצוד אחר אבו עלרוב עלי, פלסטיני תושב השומרון, החשוד כי הוא שוהה באופן בלתי חוקי בתל אביב ובכוונתו לנסות להוציא לפועל פיגוע בלב תל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני כשנה נעצר הצעיר, תושב קבטיה בן 22, בגין שהות בלתי חוקית ביער עראבה בצפון. ביולי 2014 יוחסה לו התבטאות בדבר רצונו למות כשאהיד.

הפיגוע בלב תל אביב (AP)

בשבוע שעבר עלה המחבל חמדה מוחמד חסן מתרוך, שוהה בלתי חוקי מטול כרם, לקו 40 בתל אביב כשהוא נושא סכין שרכש זמן קצר קודם לכן. הוא התנפל על נהג האוטובוס הרצל ביטון שנאבק בו, דקר אותו ונוסעים נוספים. ביטון הצליח לפתוח את דלתות האוטובוס ולאפשר לנוסעים להימלט על נפשם, אך המחבל החל במרדף אחריהם תוך שהוא ממשיך לתקוף את העוברים ושבים.

מספר לוחמי יחידת נחשון של שירות בתי הסוהר שנסעו מאחורי האוטובוס הבחינו במהומה, הם פתחו במרדף אחר המחבל וירו לעבר לפלג גופו התחתון. הם אזקו את מתרוך והעבירו אותו לידי המשטרה והשב"כ כשהוא פצוע. הוא נותח בבית החולים וולפסון, שם הוא מאושפז.