שבוע עם אזיק שבור צמוד לרגל

במשך שבוע שלם, אסיר בכלא הצבאי 6 נאלץ להסתובב עם אזיק ברגלו, לאחר שהאזיקים בהם הובל לבית הדין נשברו. בצה"ל פתחו בתחקיר האירוע, לאחר היוודע המקרה. משפחתו של החייל זועמת: "יש לו סימנים ברגל, הוא סובל". דובר צה"ל: הלקחים הופקו

האסיר עם האזיק על רגלו (חדשות 2)

אסיר בכלא הצבאי 6, שהובל לבית הדין לצורך דיון בעניינו החודש, נאלץ להסתובב שבוע ימים כשהוא אזוק ברגלו, לאחר שהאזיקים שהולבשו לו נשברו. לטענת משפחתו, כתוצאה מכך יש הוא סבל מסימנים ברגליו והם פנו בנושא לקצין העיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גורם צבאי הסביר לחדשות 2 באינטרנט כי אזיק אחד הוסר מיד לאחר האירוע, והאזיק השני הוסר מרגלו ימים ספורים לאחר מכן. "הנושא תוחקר על ידי מפקד הכלא, והופקו הלקחים הנדרשים", ציינו בצה"ל.

משפחתו פנתה בעניין לקצין העיר, לאחר שלטענתם האזיק היה עליו במשך חודש, ולא במשך שבוע. "הוא התקלח עם האזיק, אכל איתו וישן איתו, כל יום היה סבל גדול בשבילו", ציינה בת משפחתו.

הופקו הלקחים. אלוף ברביבאי (דובר צה"ל)

האסיר נכנס לכלא לאחר שהואשם בעבירות של סחר בסמים, קשירת קשר לביצוע פשע ועבירות בנשק. "הוא אמר לי שהוא כבר לא יכול יותר", סיפרה דודתו. "יש לו כוח סבל אבל הוא גמור נפשית ופיזית וראינו את זה בביקור האחרון לפני שלושה שבועות".

לאחרונה הועבר האסיר למתקן של שירות בתי הסוהר, וביום ראשון יימשכו הדיונים בעניינו בבית הדין הצבאי. מדובר צה"ל נמסר בתגובה כי האירוע תוחקר והופקו הלקחים.

רק אתמול ר' אכ"א, אלוף אורנה ברביבאי החליטה להדיח מתפקידו את מפקד כלא 4, לאחר בריחתו של עציר מסוכן מתא הכלא דרך המקלחות, זאת לאחר שנמלט מאותו הכלא לפני כחודש. אלוף ברביבאי הורתה לממש שורה של לקחים שהופקו.