אלוף (במיל.) דן הראל יתמנה לתפקיד מנכ"ל משרד הביטחון

אחרי 3.5 שנים בלשכת מנכ"ל משרד הביטחון, רובן תחת השר הקודם אהוד ברק, מסיים האלוף (במיל.) אודי שני את תפקידו ובתחילת אוגוסט יחליף אותו מי שהיה אלוף פיקוד דרום וסגן הרמטכ"ל דן הראל. יעלון שבישר לשניים על דבר החילוף הודה לשני על עבודתו ואיחל הצלחה למנכ"ל החדש

המנכ"ל החדש, דן הראל (חדשות 2)

האלוף (במיל.) דן הראל יתמנה בתחילת אוגוסט למנכ"ל משרד הביטחון, הראל יחליף בתפקיד את אלוף (במיל.) אודי שני שקיבל היום את ההודעה על סיום תפקידו מידי השר משה (בוגי) יעלון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאז עזב את צה"ל לפני כארבע שנים, הספיק הראל לכהן כמנכ"ל משרד התחבורה למשך תקופה קצרה, אך הוא התפטר מתפקידו. לתפקידו החדש הוא נכנס לאחר כמעט 30 שנה של שירות בצה"ל במגוון תפקידים ובראשם אלוף פיקוד דרום וסגן הרמטכ"ל.

אודי שני יעזוב את הלשכה בקרייה לאחר 3.5 שנים. "אני מסיים שנים מרתקות, במהלכן הייתה לי זכות לנהל את המשרד ולעסוק בליבת העשייה הביטחונית במדינת ישראל. פגשתי כאן אנשים מצוינים וחדורי תחושת שליחות, ותעשיות ביטחוניות משגשגות שהן פאר היצירה והעשייה הישראלית. אני מאחל הצלחה למחליפי האלוף (במיל') דן הראל".

שר חדש ומנכ"ל חדש, ארכיון (רויטרס)

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון בירך היום על חילופי התפקידים והודה לשני: "אודי מסיים קדנציה משמעותית במשרד הביטחון, שהיא המשכה של 30 שנות שירות מרשימות בצה"ל כלוחם וכמפקד. הייתה לי הזכות לפגוש את אודי בצמתים שונים במהלך מסלול שירותנו בצבא, כמו גם בחודשים האחרונים כמנכ"ל משרד הביטחון", אמר שר הביטחון והוסיף, "אני מבקש גם לאחל הצלחה למחליפו של אודי, האלוף (במיל') דן הראל".