הכירו את התשובה הצה"לית לגזלנים: משאית המילואים החדשה

עמדות אינטרנט, מטבחון, מקררי גלידות ואפילו מכונת פופקורן - האגודה למען החייל השיקה אתמול את משאית המילואים שתעבור בין שטחי אימון ותפנק את החיילים. "פעם הייתי רק חולם שמישהו יביא לי סנדוויץ' וקפה ויגיד לו שאכפת לו ממני", אמר יו"ר האגודה קהלני

התשובה לגזלן, המשאית החדשה (אורן נחשון)

התשובה לגזלנים: האגודה למען החייל חנכה אתמול את משאית המילואים הראשונה, שתעבור בין בסיסי אימון בכל הארץ ותספק לחיילי המילואים את כל מה שהם צריכים בשטח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מדובר במשאית ענק, תרומת הקרן לידידות שנפרשת בשטח למועדון של ממש - באמצעות גגון נפתח ושולחנות קפה. מה היא מציעה? עמדות אינטרנט וטלוויזיה, מטבחון, מקררי גלידות, נקודות הטענה לטלפונים ניידים מכונת פופקורן ועוד. ביכולתה לפתוח גם במה להופעת אמנים, וניתן להקרין בה סרטים וליהנות ממערכת שמע משוכללת.

פינוק לדוגמה, המשאית (אורן נחשון)

עמדת אינטרנט, וסרטים ואפילו פופקורן (אורן נחשון)

המשאית החדישה נחנכה בבסיס האימונים צאלים שבדרום, בטקס בהשתתפות נשיא הקרן לידידות הרב יחיאל אקשטיין, יו"ר האגודה למען החייל אביגדור קהלני וקצין המילואים הראשי תא"ל הושע פרידמן. "כשפיקדתי על שלוש אוגדות טנקים והיינו קמים ב-4 בבוקר, רגע לפני שהתרגיל מתפזר, תמיד היה לי חלום שיבוא מישהו ויתן לי כוס קפה, סנדוויץ', שיגיד שאכפת לו ממני. החלום הזה מתגשם היום ויגיע לכל חיילי המילואים בארץ, שבלעדיהם המדינה לא תמשיך להחזיק את הדגל מונף", אמר יו"ר האגודה קהלני.

קצין המילואים הראשי, תא"ל הושע פרידמן ציין כי "החברה הישראלית השתנתה, לטובה ולרעה. כיום מילואים זה לא מובן מאליו, כמעט התנדבות. יש חשיבות להעצים ולחזק את המערך, שפועל בזכות ערכי התנדבות ושליחות, ומורכב מכל חלקי החברה הישראלית על עדותיה".