מתקפת סייבר נוספת ב-25 במאי?

אחרי שהשב"כ, מרכז הסייבר הלאומי וגופים נוספים בישראל הצליחו להדוף את מתקפת הסייבר של 7 באפריל שבוצעה תחת חסותו של ארגון ההאקרים אנונימוס, פעילים מסוימים בארגון מחליטים כעת לנסות שוב. 25 במאי הוא שעת הש' החדשה, והקמפיין לגיוס הפצחנים כבר החל

מכים שנית? פעיל אנונימוס עם הסמל המסחרי (AP)

ל-7 באפריל התכוננו במשך שבועות ארוכים, כעת גם 25 במאי עשוי להפוך לתאריך בעל משמעות: האקרים המשייכים עצמם לארגון אנונימוס מנסים כעת לגייס את תומכיהם למתקפה משותפת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מומחי מחשבים ישראלים כבר מזהים את ההתארגנות לביצוע מתקפת סייבר נוספת על מדינת ישראל, בתבנית דומה לזו של 7 באפריל. הפעילים הפיצו קול קורא לתומכיהם לביצוע מתקפה משוכללת יותר, אחרי שהקודמת נבלמה על ידי גופי הביטחון של ישראל.

כחלק מהפעילות פתחו ההאקרים פורומים וקבוצות שונות, בין היתר בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות והעלו גם סרטון וידאו לרשת היוטיוב - תחת הכותרת opisrael continues או opisrael reloaded.

השב"כ, מרכז הסייבר הלאומי וגופים נוספים החלו להיערך גם לקראת המתקפה האפשרית הזו. בסיבוב הקודם, לפני כחודש, הם הצליחו לשבש ואף למנוע את עיקר ההתקפה. ההאקרים נותרו עם תחושות תסכול עמוקות - שהם מנסים כעת לתעל ככל הנראה למתקפה חדשה.