חשד לפעולת תג מחיר בוואדי ערה: רכבים הוצתו וכתובות נאצה רוססו על מסגד

בכפר אום אל-קוטוף הסמוך לוואדי ערה הוצתו לפנות בוקר אוטובוס ו-3 רכבים פרטיים. כתובת "תג מחיר" עם סימן מגן דוד נתגלתה על קיר המסגד במקום. התושבים טוענים: מתנחלים עומדים מאחורי המעשה

חשד לפעולת תג מחיר: אוטובוס ושלושה רכבים פרטיים הוצתו לפנות בוקר בכפר הסמוך לוואדי ערה. במסגד שבמקום נתגלו גם כתובות נאצה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תושבי הכפר אום אל-קוטוף התעוררו הבוקר והבחינו ברכבים שעלו באש. תושבי אחת השכונות גילו בנוסף כי על קיר המסגד של הכפר רוססה הכתובת "לעילוי נשמתו של אביתר" לצד מגן דוד. לטענת התושבים, למתנחלים יש אינטרס להבעיר את הגזרה השקטה כדי להסית את תשומת הלב מהנעשה בשטחים.

"ראינו כמה אנשים שנמלטו מהיציאה היחידה שיש לכפר", סיפרו תושבים שהבחינו במתרחש, שסבורים כי מדובר במתנחלים. "פעולות תג מחיר הן דבר מתגרה ומתסיס - בטח כשהן מתרחשות בכפרים ערביים בתוך שטח ישראל. אנחנו מצפים מהמשטרה לטפל במבצעי המעשים ביד קשה", הוסיפו התושבים.

"זהו מעשה מכוער של כנופיות המתנחלים הציוניות שרוצות להבעיר את האזור", אמר השייח' ראאד סלאח, מנהיג הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית בישראל, שהגיע למקום. "אני קורא לממסד הישראלי לפעול מהר ושוועדת המעקב העליונה תתכנס באופן דחוף", אמר.