אנשי הצלב האדום נפגשו עם הישראלי שחצה את הגבול ללבנון

נציגי הארגון נפגשו עם האזרח הישראלי שטיפס על גדר המערכת והגיע לשטח לבנון. לדברי אנשי הארגון ששוחחו עמו מצבו טוב. אתמול דווח מפיהם של בכירים בלבנון כי הוא יוחזר לישראל בימים הקרובים לאחר שייחקר בידי גורמי המודיעין במדינה

אנשי הצלב האדום נפגשו בשעות הצהריים עם סיימון סעדתי, הישראלי שחצה אתמול את הגבול לעבר שטח לבנון. המפגש התקיים על רקע הדיווחים לפיהם בכירים לבנוניים העריכו כי האיש יוחזר לישראל בתוך מספר ימים בתום חקירת גופי המודיעין במדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפיייסבוק

על פי הדיווחים, אנשי הארגון שוחחו עם סעדתי ובירורו מעט בנוגע לשלומו. לדבריהם מצבו של סעדתי שחצה אתמול את הגבול לעבר ארץ הארזים הינו טוב. במקביל דווח בכלי תקשורת בלבנון כי חקירתו של סעדתי נמשכה גם היום וההערכות הן שהוא יוחזר לישראל בימים הקרובים כשיסתיימו.

סעדתי נצפה אתמול כשהוא חוצה את גדר הגבול ללבנון באזור ראש הנקרה. בצה"ל העבירו הודעה בעניין לכוח יוניפי"ל, ועודכנו שהאיש נעצר על ידי צבא לבנון. טרם התבררה זהותו של האיש ומדוע חצה את הגבול.

על פי הדיווח, סעדתי טיפס מעל הגדר אל תוך שטח לבנון. מצה"ל נמסר לאחר המקרה כי "זוהה אדם החוצה את הגבול באזור ראש הנקרה. הודעה הועברה לכוח יוניפי"ל של האו"ם - צה"ל ערך סריקות באזור".