חיפוישם אחר חייל צה"ל שנעדר מזה יומיים

משפחת שדה ממודיעין איבדה ביום שלישי בבוקר את הקשר עם בנה, רימון בן ה-19, חייל צה"ל שככל הנראה ברח מבסיסו. המשפחה מבקשת כעת את עזרת הציבור בחיפושים, ויודעים לומר רק שנראה לאחרונה כשעלה על אוטובוס מנהריה למעלות, וכי לבש חולצה וורודה ומכנסיים בצבע בז'. "אף אחד לא עוזר לי", סיפר אביו בשיחה עם חדשות 2

מחפשים את רימון: משפחת שדה ממודיעין מבקשת את עזרת הציבור בחיפוש אחר בנם, רימון, חייל צה"ל בן 19 שנעלם לפני יומיים. על פי הערכות, רימון ברח מבסיסו, עלה על אוטובוס - ומאז אבדו עקבותיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים?הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"רימון שדה נעדר", כתבה המשפחה בהודעה שפרסמה ברשת הפייסבוק. "הוא נראה לאחרונה באוטובוס מס' 45 מנהרייה למעלות". הם הוסיפו כי רימון "לבש חולצה וורודה ומכנסיים בצבע בז'", וביקשו: "כל מי שיודע פרטים על מקום הימצאו או פגש בו, אנא צרו קשר בדחיפות".

החיפושים אחר החייל הצעיר מתמקדים כעת באזור הצפון, שם נראה לאחרונה.

אבי החייל: "הוא נשמע בסדר"

"אף אחד לא עוזר לי", אמר אביו של רימון, חיים, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "אנחנו לא יודעים איפה הוא. דיברנו איתו לאחרונה ביום שני, או ביום שלישי בבוקר".

"הוא נשמע בסדר", סיפר האב על שיחתו האחרונה עם בנו, "אבל אנחנו יודעים שקשה לו בצבא. הוא גם לא ברח, הם הבריחו אותו, הוא שם כבר חמישה חודשים. אני דואג לו. הוא לא נמצא בקניונים או בערים, הוא בטח נמצא בטבע או בהרים, צריך לחפש אותו, אולי הוא נפל. הוא באזור הזה, מנהריה ועד טבריה. צריך להביא אנשים ולחפש אותו".

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "מדובר בחייל שמשרת בחיל האוויר שמשפחתו איבדה עמו את הקשר מיום שלישי. הנושא נמצא בטיפול משטרת ישראל שמשתפת פעולה עם המשטרה הצבאית. החייל לא מוגדר נעדר בשלב זה".

כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש לפנות למוקד 100 של המשטרה או למספרי הטלפון הבאים: אלונה 057-2505192; חיים 054-399984.