תיעוד: נער דוקר חרדי במברג ובורח

לקראת הגשת הצהרת תובע נגד הנער בן ה-15 החשוד בשני פיגועי דקירה בירושלים, מפרסמת המשטרה את עדות מצלמות האבטחה מאחד הפיגועים. בסרטון נראה הנער כשהוא משוטט בסמטאות העיר העתיקה, סמוך לשער שכם, עד שהוא מאתר צעיר בן 21 ודוקר אותו בגבו באמצעות מברג

כך בוצע פיגוע הדקירה: המשטרה פרסמה היום (שני) סרטון שצולם במצלמות אבטחה ותיעד את פיגוע הדקירה שאירע על פי החשד לפני כשבועיים בירושלים. במהלך היום, תוגש הצהרת תובע נגד הנער, תושב בית חנינא כבן 15, החשוד בשני פיגועי דקירה שונים בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון ניתן לראות את הנער כשהוא דוקר צעיר בן 21 בגבו באמצעות מברג. הנער נראה כשהוא הולך באחת הסמטאות בעיר העתיקה, סמוך לשער שכם, ולאחר מכן הוא עוקב אחר הצעיר בן ה-21 עד שלבסוף הוא תוקף אותו ונמלט מהמקום.

החשוד אותר בבוקר שלאחר הפיגוע על ידי השוטרים המתצפתים על הנעשה בעיר העתיקה באמצעות מצלמות אבטחה. הם הכווינו את לוחמי מג"ב למקום הימצאו, ואלו עצרו את החשוד.

החשוד הועבר לחקירה ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים. חוקרי היחידה ביצעו פעולות חקירה, אספו ראיות מזירת הדקירה וכך קשרו את החשוד לפיגוע דקירה נוסף שאירע בחודש נובמבר 2014 ברחוב הנביאים בעיר. גם אז נדקר אדם בגבו באמצעות מברג והחשוד נמלט.

חוקרי היחידה המרכזית מצאו דגימות די.אן.איי של החשוד בשתי זירות פיגועי הדקירה השונות ואף טביעות אצבע שלו. מפקד מחוז ירושלים, ניצב משה (צ'יקו) אדרי, שיבח את החוקרים והשוטרים שהביאו למעצר. "החקירה המקצועית והנחושה הניבה תוצאות שהובילו לכדי הצהרת תובע והגשת כתב אישום בהקדם", הוא מסר.