שוב לא שקט: שתי פצצות מרגמה נורו לעבר המועצה האזורית אשכול

לעבר המועצה האזורית אשכול נורו הלילה שתי פצצות מרגמה משטחי רצועת עזה. המרגמות התפוצצו בשטחים פתוחים מבלי לגרום לנפגעים או לנזק. טרם הנפילות לא נשמעה אזעקת צבע אדום. אתמול נורו שתי רקטות גראד מסיני לעיר אילת

שתי נפילות באשכול (רויטרס)

שוב לא שקט בדרום: במועצה האזורית אשכול זוהו הלילה שתי נפילות, ככל הנראה של פצצות מרגמה, שנורו משטחי רצועת עזה והתפוצצו בשטחים פתוחים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 22:30 דיווחו תושבים באזור על קולות נפץ. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק כתוצאה ממטח פצצות המרגמה. עוד נמסר כי לא נשמעה אזעקת צבע אדום באזור לפני הנפילות.

רקטות באילת. הבוקר (חדשות 2)
אתמול התפוצצו באילת שתי רקטות גראד שנורו משטח סיני. רקטה אחת התפוצצה באתר בנייה והשנייה בשטח פתוח. לא היו נפגעים. שדה התעופה באילת נסגר להמראות ונחיתות מחשש לירי רקטות נוספות ונפתח מחדש לאחר כשעתיים. במערכת הביטחון דיווחו על שתי רקטות נוספות שנורו והתפוצצו בעקבה שבירדן - שם הכחישו את הדיווח.

ארגון סלפי נטל אחריות

האזעקה ברחבי העיר נשמעה אתמול סמוך לשעה 9:00 ומיד אחריה הדי פיצוצים. דובר משטרת אילת, פקד ליאור בן סימון, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי במוקד התקבלו דיווחים רבים על פיצוץ בעיר, ובאזור ההררי שמחוצה לה. "התושבים יכולים לצאת מהמרחבים המוגנים, אך כדאי להישאר דרוכים בזמן הקרוב", אמר.

כמה שעות לאחר ירי רקטות הגראד, נטל אחריות ארגון סלפי קיצוני הפועל בסיני בשם "מועצת שורא אל-מוג'הידין", כך דיווחה סוכנות הידיעות רויטרס, מפי מקורות מצריים. לטענת הארגון, שתי רקטות הגראד שוגרו בתגובה ל"מתקפת צה"ל על מפגינים שמחו על מותו של אסיר פלסטיני בכלא".