צפו: ג'וקים "כבשו" מטבח צבאי

נראה שבמטבח בסיס ענתות של פיקוד מרכז, הג'וקים מסתובבים באין מפריע. החיילים, שמפחדים לאכול מהאוכל המזוהם, תיעדו את החרקים בתקווה שבצה"ל ישימו סוף לתופעה. "זה מסכן לנו את הבריאות", סיפרו. כך זה נראה

חיילים שמשרתים בבסיס ענתות שבאזור ירושלים נתקלו לא אחת בשבועות האחרונים בהמוני ג'וקים שהשתלטו על המטבח הצבאי. כמה מהם אף לקחו יוזמה ולאחר שנאלצו לאכול מהאוכל המזוהם תיעדו את התיקנים במצלמות הסמארטפון שלהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אנחנו נגעלים לאכול מהאוכל הזה, זה כבר הרבה זמן ככה ואף אחד לא עושה דבר", סיפר לחדשות 2 באינטרנט חייל המשרת בבסיס. מספר חיילים נדרשים מדי שבוע לבצע תורנות ניקיון בבסיס, אך גם חומרי הניקוי לא הצליחו להבריח מהמקום את החרקים. בבסיס ממוקמים האגד הלוגיסטי של פיקוד מרכז וגדוד ארז של המשטרה הצבאית, וחייליהם מבצעים יחד את התורנויות.

לדברי החיילים, כבר הרבה מאוד זמן שיש ג'וקים וחרקים אחרים בכלי האוכל ובמקרר במיוחד. "מאות חיילים אוכלים בחדר האוכל הזה. הכל שם מזוהם ומטונף, זה מסכן לנו את הבריאות ואז מתפלאים למה אנחנו לא אוהבים לאכול פה", הלין חייל אחר.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה כי "הופעת המקקים בבסיס המדובר נתגלתה בשבוע האחרון, וטופלה באופן מיידי. במקום שבו נתגלו המקקים התבצע טיפול ראשוני אשר אפשר אספקת מזון. הטיפול יימשך לעומקו עד לפתרון הסוגיה".