כוכבת "היפה והחנון" ערקה מצה"ל – ונכלאה

אחת ממשתתפות תכנית הריאליטי נכלאה לאחרונה בבית כלא הצבאי בגין עריקות. על פי כתב האישום שהוגש נגדה, היא לא הגיעה ליחידתה במשך 195 יום. גורם צבאי: "מתייחסים אליה כמו לכל החיילים שעורקים"

הכוכבת נכנסה לכלא. אילוסטרציה (חדשות 2)

אחת מכוכבות תכנית הריאליטי "היפה והחנון" שמשרתת כחיילת בצה"ל, נעצרה לאחרונה בגין עריקות ונכלאה בבית הסוהר הצבאי, כלא 4, לאחר שהוגש נגדה כתב אישום בבית הדין הצבאי. היא נעצרה על ידי לוכדי עריקים, לאחר שאלה ערכו חיפושים אחריה כי לא פקדה את היחידה שלה במשך 195 יום - יותר מחצי שנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"זה שהיא כוכבת לא אומר שלא נטפל בה במלוא מידת החומרה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט גורם צבאי. "ההליך שלה מתבצע באופן רגיל כמו בכל המקרים שבהם חיילים עורקים משירות". לדבריו, לאחרונה היא אף הגיעה לבית הדין עם מדי הכלואה לדיון בעניינה.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה כי "כנגד הנאשמת הוגש כתב אישום שבו מיוחסת לה עבירה של היעדר מן השירות שלא ברשות, בגין היעדרות בת 195 יום. הנאשמת הועברה למעצר בכלא הצבאי. דיון בעניינה יתקיים בימים הקרובים". עו"ד עמי נבון, שמייצג את החיילת, סירב להגיב לידיעה.

אתמול פרסמנו כי דוגמנית בת 23 מתל אביב נכלאה באותו בית סוהר לאחר שהשתמטה 6 שנים משירות. "זו הייתה חוויה מזעזעת", היא סיפרה לחדשות 2 באינטרנט. היא נעצרה בשבוע שעבר במהלך דיון בעניין חוזה הדוגמנות שלה, כשמחוץ לדיון חיכה לה שוטר צבאי.