יעלון טס לחתונת בתו במסוק צה"לי

שלושה ימים אחרי כניסתו לתפקיד שר הביטחון, התחתנה בתו של משה (בוגי) יעלון בקיבוץ גרופית בדרום. השר הטרי, שחשש כי יאחר לטקס, הגיע לאירוע במסוק של חיל האוויר. בלשכתו הסבירו: "הוא היה עסוק עד שעות הצהריים בדיונים מבצעיים דחופים והערכות מצב בתל אביב". גורמי ביטחון מעריכים שעלות הטסתו הגיעה ל-100 אלף שקל

יעלון הגיע לחתונת בתו במסוק (AP)

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון הגיע לחתונת בתו שנערכה ביום חמישי האחרון בדרום במסוק צה"לי. בלשכת השר הסבירו כי "הוא היה עסוק בדיונים מבצעיים דחופים וכדי למנוע איחור הוחלט שיגיע במסוק".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

ביום חמישי שעבר, כ-3 ימים לאחר שנכנס יעלון לתפקידו כשר ביטחון, נערך טקס החתונה של בתו בקיבוץ גרופית שבערבה, סמוך לאילת.

בעקבות נוכחותו של יעלון בדיונים מרתוניים שמתקיימים בימים האחרונים במשרד הביטחון עד לשעות המאוחרות של הלילה, הוחלט בלשכת השר כי הוא יעשה את דרכו לחתונה במסוק צבאי, כך שהדבר יאפשר לו להמשיך את ההתייעצויות מבלי לקטוע אותן, ויחד עם זאת להוביל את בתו לחופה.

גורמי ביטחון: "שערורייה"

עלות שעת טיסה במסוק עומדת על כ-20 אלף שקל, וגורמים במערכת הביטחון מעריכים שעלויות הטסת שר הביטחון לערבה הגיעו לכ-100 אלף שקל, כולל שעה וחצי טיסה לכל כיוון והמתנה של המסוק על הקרקע. הם אמרו שמסוקים כאלה אמורים לשרת את שר הביטחון לצרכים מבצעיים בלבד וכינו את שאירע "שערורייה".

מלשכת שר הביטחון נמסר בתגובה כי "שר הביטחון טס במסוק לחתונת בתו בקיבוץ גרופית הסמוך לאילת מאחר ועד שעות הצהריים היה עסוק בדיונים מבצעיים דחופים והערכות מצב בלשכתו בתל אביב, במקום לבלות את יום החתונה עם משפחתו. כדי למנוע איחור לחתונת בתו, הוחלט מחוסר ברירה כי שר הביטחון יגיע לאירוע במסוק".