פיגוע ירי בקדומים: אדם אחד נפצע קל

ארבעה ימים אחרי פיגוע יידוי האבנים סמוך לאריאל, בה נפצעו אם ושלוש בנותיה, נרשם הבוקר אירוע לאומני נוסף בשומרון. פלסטיני שנסע ברכב חולף ירה במאיר מנדלאיר, בן 71, שעמד בתחנת אוטובוס. "קרה לי נס גדול, אני מודה לקב"ה", אמר מנלאיר, "באותה מידה יכלו לפגוע בלי בחלק העליון ואז לא הייתי כאן"

זירת האירוע. היום (אוהד חמו)

המתיחות בשטחים נמשכת: בכניסה ליישוב קדומים שבשומרון בוצע הבוקר ירי מרכב חולף לעבר אזרחים שעמדו בתחנת אוטובוס. כוחות גדולים של משטרה פתחו במצוד אחר החשוד בירי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי פלסטיני שנהג ברכב לבן מסוג יונדאי, עצר את מכוניתו ליד תחנת האוטובוס, שלף נשק ובפתח בירי. כתוצאה מכך נפצע באורח קל גבר בן 71, מאיר מנדלאיר, שמטופל בשטח על ידי כוחות מגן דוד אדום. הוא פונה בהמשך לבית החולים מאיר בכפר סבא.

בשיחה עם חדשות 2 סיפר מנדלאיר: "קרה לי נס גדול, אני מודה לקב"ה. באותה מידה יכלו לפגוע בלי בחלק העליון ואז לא הייתי כאן או שהייתי פצוע קשה. אני מרגיש טוב".

כוחות משטרה החלו בחקירה (אוהד חמו)

ביום חמישי האחרון, כתוצאה מפיגוע יידוי אבנים סמוך לאריאל, נפגעו אדוה ביטון ושלוש בנותיה - נעמה בת 6, ואביגיל בת 4, שנפצעו כולן באורח קל עד בינוני, ואדל, פעוטה בת שלוש, שעדיין נאבקת על חייה.