פינה גופת מפקדו - והוכר כנכה צה"ל

חייל שבמהלך השירות פינה את גופת מפקדו שנהרג בפיגוע בשנת 2002, הוכר לאחרונה על ידי משרד הביטחון כנכה צה"ל. כמה שנים לאחר מכן הוא הופקד על אותה המלאכה וסבל מסיוטים בלילה והתפרצויות זעם. בקרוב ייקבעו לו אחוזי הנכות

פינה גופת מפקדו. ארכיון (AP)

משגיח כשרות בצה"ל , שבמהלך שירותו חווה מספר אירועים טראגיים, יוכר כנכה צה"ל - כך החליט לאחרונה משרד הביטחון. הנגד, שבעבר גם עסק בזיהוי חללים, נאלץ לסייע בשנת 2002 במלאכה הקשה של איסוף חלקי גופת מפקדו שנהרג בפיגוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

ארבע שנים לאחר מכן, שוב היה באותה סיטואציה, כאשר קצין שהכיר, נהרג בשטחים והוא הופקד על אותה מלאכה קשה. האירועים הללו גרמו לו לירידה עזה בשמחת החיים, סיוטים בלילה והתפרצויות זעם. בנוסף, במהלך השירות חלה אצלו ירידה בשמיעה, הן כתוצאה מחשיפה גבוהה לקולות ירי במטווחים והן לאור לינה ארוכת טווח בסמוך לגנרטור, דבר שמאלץ אותו לישון רק עם אוזניות פועלות.

אירוע קשה נוסף אותו חווה היה בשנת 2002, אז היה מעורב בתאונת דרכים במסגרת שירותו, הוא נפגע בכל חלקי גופו, אושפז בבית חולים ועד היום סובל מבעיות אורטופדיות. החייל, שיוצג על ידי עו"ד אלי סבן, הוכר לאחרונה כנכה צה"ל על רקע פוסט טראומה ובקרוב ייקבעו לו אחוזי הנכות.