לקראת פסח: אזהרת מסע חמורה לסיני

כבכל שנה לקראת חג החירות מחדדים במטה ללוחמה בטרור את האיומים הנשקפים לישראלים בשטח חצי האי המצרי. "ממידע שברשותנו עולה כי ארגוני הטרור ברצועת עזה וגורמים נוספים ממשיכים לפעול ביתר שאת לביצוע פיגוע טרור, בדגש על חטיפה, נגד יעדים ישראלים השוהים בסיני בטווח הזמן המיידי", נכתב באזהרה

המטה ללוט"ר: "צאו מחצי האי" (חדשות 2)

פסח כבר בפתח, וכמדי חג בשנים האחרונות מתפרסמות אזהרות המסע: המטה ללוחמה בטרור פרסם היום אזהרת מסע חמורה לחצי האי סיני וקרא לכל הישראלים השוהים שם לצאת לאלתר מהאזור ולשוב מיד לישראל. בנוסף, ביקשו במטה ממשפחות הישראלים הנופשים בחצי האי ליצור עמם קשר ולדאוג לשובם ארצה במהירות האפשרית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אזהרת המסע, שסווגה באתר המטה ללוחמה בטרור כ"איום קונקרטי גבוה מאוד", מתפרסמת כמדי חג הפסח, כמעט כדרך קבע. "ממידע שברשותנו עולה כי ארגוני הטרור ברצועת עזה וגורמים נוספים ממשיכים לפעול ביתר שאת לביצוע פיגוע טרור, בדגש על חטיפה, נגד יעדים ישראלים השוהים בסיני בטווח הזמן המיידי", נכתב באתר האינטרנט של המטה ללוחמה בטרור.

יחד עם זאת, בניגוד לשש המדינות שקיים איסור על פי חוק להיכנס אליהן (אירן, עירק, סוריה, תימן וסעודיה) - לא חל כל איסור על כניסה לשטח מצרים דרך מעבר הגבול בטאבה.

בנוסף, מזהירים במטה ללוחמה בטרור כי לקראת הפסח, ממשיכים אירן וחיזבאללה במאמציהם להוציא לפועל פיגועים נגד מטרות ישראליות ברחבי העולם, בדגש על אתרי תיירות ושגרירויות.