שוטר מג"ב נהרג מפליטת כדור

שוטר מג"ב נהרג מפליטת כדור מנשק של חברו. הוא פונה במצב קשה מאוד ובבית החולים הרופאים קבעו את מותו. ההרוג הוא אבי גרונוב, בן 19, במח"ש פתחו בחקירת האירוע. בתקרית אחרת בדרום נפצע חייל קל מירי ברגלו בבסיס ההכשרות של ההנדסה הקרבית במהלך תאונת אימונים. הוא פונה לבית החולים יוספטל

תקריות ירי בדרום. אילוסטרציה (חדשות 2)

טרגדיה בדרום: בבסיס מג"ב נהרג לוחם בן 19 מירי בשוגג. הוא פונה לבית החולים במצב קשה, אך למרות מאמצי הרופאים הם נאלצו לקבוע את מותו. על פי תחקיר ראשוני, ככל הנראה מדובר בפליטת כדור מנשק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש בבסיס של משמר הגבול סמוך ליד מרדכי. לוחם מג"ב סמל שני אבי גרונוב נפגע בראשו מפליטת כדור של חברו. גרונוב פונה על ידי צוות מד"א שהוזעק למקום. הוא הועבר לבית החולים ברזילי כשהוא מורדם ומצבו לא יציב. למרות פעולות ההחייאה של צוות מד"א והטיפול הרפואי שהוא קיבל כבר בשטח, רופאי בית החולים קבעו כי הוא ללא רוח חיים מיד כשהגיע לחדר המיון.

גרונוב שירת כלוחם ביחידה סמ״ג 5 של מג״ב דרום. הוא הותיר אחריו הורים ושתי אחיות. המחלקה לחקירת שוטרים פתחה בתחקיר של האירוע.

במקביל, בתקרית נפרדת שאירעה בבסיס הצבאי להכשרה של ההנדסה הקרבית (בהל"ץ) הסמוך לעובדה, חייל נפצע באורח קל מרגלו מירי. ככל הנראה הוא נורה במהלך תאונת אימונים. לאחר שקיבל טיפול ראשוני על ידי אנשי מרפאת הבסיס הוא פונה לבית החולים יוספטל באילת. בצבא פתחו בתחקיר של התקרית.