פלסטיני פרץ מחסום בשומרון ונורה

שוטרים בשומרון פתחו בשעות הצהריים באש לעבר רכב פלסטיני שפרץ מחסום משטרתי בכניסה להתנחלות קרני שומרון. על פי המשטרה עלה הנהג על דוקרנים והחל בנסיעה לאחור, והשוטרים שחששו לחייהם פתחו לעברו באש. נהג הרכב נפצע בינוני ונוסע נוסף לא נפגע ונלקח לחקירה

המשטרה ירתה ועצרה אחד מנוסעי הרכב (סוכנות תצפית)

שוטרים פתחו באש לעבר רכב פלסטיני שפרץ מחסום בכניסה לקרני שומרון והחל להימלט בשעות הצהריים המוקדמות. נהג הרכב נפצע ונוסע נוסף שהיה עמו לא נפגע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהמשטרה נמסר כי נהג הרכב עלה על דוקרנים לאחר שפרץ את המחסום והחל לנסוע לאחור לעבר השוטרים. בשלב זה חששו השוטרים כי בכוונת הנהג לדרוס אותם ופתחו לעברו באש. נהג הרכב שנורה בגבו נפצע באורח בינוני. נוסע נוסף שהיה ברכב לא נפגע ונעצר לחקירה. נסיבות התקרית נבדקות.

חיילים מחזיקים את העצור (סוכנות תצפית)

לפני כחצי שנה: מסיע שב"חים דרס למוות את קב"ט שערי תקווה

ליאור פרחי ז"ל, קב"ט היישוב שערי תקווה נהרג בספטמבר, לאחר שנדרס על ידי נהג רכב פלסטיני שהסיע שוהים בלתי חוקיים סמוך למחסום צה"ל בכביש שמוביל משערי תקווה לכביש מס' 5. הרכב אותר, אך הנהג תחילה נמלט, ונעצר מאוחר יותר.

המאבטחים שהוצבו במחסום ניסו לעצור את כניסתו של הרכב לאחד היישובים הסמוכים. הנהג בתגובה החל להאיץ, ודרס את אחד מאנשי האבטחה. צוות מד"א ירקון העניק לו טיפול ראשוני במקום וביצע בו פעולות החייאה. הוא פונה, כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית, לבית החולים בילינסון בפתח תקווה, שם נקבע מותו.