ארה"ב העניקה עיטור כבוד לגנץ

במהלך ביקורו בוושינגטון זכה היום הרמטכ"ל רב-אלוף בני גנץ לרגע של עדנה: ראש המטות המשולבים של ארה"ב העניק לגנץ, בשם הנשיא אובמה, את עיטור הכבוד "Legion of Merit" על פיקוד יוצא דופן וראוי לשבח ועל שירות ראוי לציון. גנץ: "סמל ליחסים האמיצים בין הצבאות"

הרמטכ"ל גנץ מקבל את האות מעמיתו האמריקני (דו"צ)

הרמטכ"ל רב-אלוף בני גנץ זכה היום לכבוד מיוחד במהלך ביקורו בוושינגטון. ראש המטות המשולבים הגנרל מרטין דמפסי העניק לגנץ את עיטור הכבוד "Legion of Merit" (אות לגיון ההצטיינות) בשם נשיא ארצות הברית ברק אובמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באגרת המצורפת לאות, עליה חתומים דמפסי ושר ההגנה פנטה, צוין כי הוא מוענק לרמטכ"ל על פיקוד יוצא דופן וראוי לשבח ועל שירות ראוי לציון. "פיקודו של רב-אלוף גנץ מבטיח את המשך התמודדותו האיתנה והיוזמת של צה"ל עם מגוון רחב של אתגרים בסביבות שונות", כתב שר ההגנה פנטה בדברים שהוקראו בטקס הענקת המדליה.

כבוד מיוחד בוושינגטון. גנץ ודמפסי (דו"צ)

הרמטכ״ל גנץ הודה לגנרל דמפסי ואמר כי הוא מקבל את האות בשם כל חיילי ומפקדי צה״ל כסמל ליחסים האמיצים בין הצבאות ובהכרת תודה על שיתוף הפעולה ההדוק.

עיטור הכבוד "Legion of Merit" הוא עיטור צבאי המוענק עבור הישגים והתנהלות ראויה לשבח בביצוע פעולות יוצאות דופן. העיטור מוענק הן לאנשי צבא בארה"ב והן לאנשי צבא וממשל מרחבי העולם.