מאסר לנגד שביצע מעשה מגונה באשת קבע

בשעת לילה מאוחרת ביקש נגד בצה"ל מאשת קבע המשרתת איתו להגיע לאחד המשרדים בבסיס - אך תוך זמן קצר הפך המפגש להטרדה מינית בוטה, כאשר הנגד ניסה לנשק את אשת הקבע ונגע בגופה על אף התנגדותה. בית הדין הצבאי גזר עליו עונש מאסר והורדה לדרגת טוראי

אילוסטרציה (חדשות 2)

בית הדין הצבאי גזר חמישה חודשי מאסר על נגד לאחר שהורשע בעבירות של ביצוע מעשה מגונה והתנהגות בלתי הולמת כלפי אשת קבע המשרתת ביחידתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, הנאשם הזמין את המתלוננת להיפגש עימו בשעת לילה מאוחרת באחד המשרדים בבסיס הצבאי בו הם משרתים. לאחר שאשת הקבע הגיעה למקום, נעל הנאשם את דלת המשרד, התיישב לצידה, ליטף אותה וניסה לנשקה בפיה.

בתגובה המתלוננת הדפה את הנאשם והתרחקה ממנו תוך שהיא אומרת כי אינה מעוניינת לנשקו. למרות זאת ניסה הנאשם לנשק את המתלוננת בשנית תוך שהוא פותח את המעיל שלבשה, והחל לגעת בכתפה.

על פי העובדות שהוצגו בפני בית הדין הצבאי, חרף התנגדותה של המתלוננת המשיך הנאשם במעשיו ואף נצמד אליה תוך שהוא נוגע באזורים אינטימיים מעל לבגדיה. לבסוף, הצליחה המתלוננת להשתחרר מאחיזתו של הנאשם, ויצאה מן המשרד.

בית הדין הצבאי החליט לאשר את הסדר הטיעון שנרקם בין הצדדים וגזר על הנגד עונש מאסר של חמישה חודשים, מאסר על תנאי, פיצוי כספי למתלוננת והורדה לדרגת טוראי.