הלילה: פיגוע ירי בגוש עציון

צעיר פלסטיני נעצר בחשד שירה בנשק מאולתר לעבר עמדה צבאית בקיבוץ בגוש עציון. הצעיר נעצר על ידי החיילים, לא היו נפגעים ישראלים באירוע

פיגוע ירי, אילוסטרציה (חדשות 2)

ניסיון לפיגוע ירי בגוש עציון: צעיר פלסטיני ירה בנשק מאולתר לעבר עמדת צה"ל בקיבוץ מגדל עוז שבגוש עציון. לא היו נפגעים מקרב חיילי צה"ל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש בסביבות שעה 1:30 אחר חצות. תושבים מהאזור שמעו קולות ירי והזעיקו את כוחות הביטחון. בסריקות שערכו חיילי צה"ל נמצא צעיר פלסטיני חמוש בנשק מאולתר.

הצעיר נעצר לחקירה על ידי החיילים. לא היו נפגעים ישראלים באירוע. מדובר בתקרית נוספת באזור הר חברון, לאחר שביום שבת נורה צעיר פלסטיני על ידי חיילי צה"ל במהלך ניסיון הסתננות לישראל.

מג"ד נחשון : "עלייה במספר אירועי הטרור באזור"

בעקבות האירוע הלילה אמר מפקד גדוד נחשון, סא"ל שי שמש, כי בתקופה האחרונה חלה עלייה במספר אירועי הטרור באזור. "ביצענו פעילות יזומה ובמהלכה נתפס הלילה המחבל", הסביר שמש. לדבריו, באירוע המדובר ביצע המחבל ירי לעבר היישוב ממרחק של כמה עשרות מטרים. כוח מהגדוד תפס בסיוע כוחות נוספים את המחבל כשבידו נשק מאולתר שממנו בוצע הירי. המחבל נעצר ללא פגע והועבר לחקירת כוחות הביטחון שהעלתה כי מדובר בפלסטיני המתגורר ביישוב בית פג'ר הסמוך.