חשד לפיגוע בי-ם: בן 21 נדקר במברג‎

צעיר נדקר בגבו על ידי פלסטיני בשער שכם שבעיר העתיקה. מצבו בינוני. הדוקר הצליח להימלט וכעת מתנהל אחריו מרדף. צוותי מגן דוד אדום פינו אותו לבית החולים שערי צדק

חשד לפיגוע דקירה, י-ם (איחוד הצלה)

חשד לפיגוע דקירה בירושלים: גבר חרדי בשנות ה-20 לחייו נפצע מדקירות מברג בגבו סמוך לשער שכם בעיר העתיקה. על פי החשד, בן מיעוטים פלסטיני תקף אותו ונמלט מהזירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למקום הוזעקו פרמדיקים של מד"א שהעניקו לצעיר טיפול רפואי ראשוני כשהוא בהכרה מלאה ומצבו מוגדר בינוני. הוא פונה לחדר הטראומה בבית החולים "שערי צדק" בעיר כשהמברג עדיין נעוץ בגבו.

זירת הפיגוע (איחוד הצלה)

כוחות משטרה רבים נמצאים במקום ומבצעים סריקות אחר החשוד הפלסטיני, שעל פי דיווחים של עדי ראייה תקף את הצעיר החרדי ונמלט. על פי הערכת המשטרה הראשונית מדובר באירוע על רקע לאומני.

בכלי התקשורת הפלסטיניים דווח כי מצוד נערך אחר החשוד בשכונת סילוואן שבמזרח ירושלים, וכי הוא הותיר אחריו כלי רכב שעמו נמלט מהמקום.

החשוד בדקירה נמלט (איחוד הצלה)

בחודשים האחרונים התרחשו מספר פיגועים ברחבי הבירה על רקע המתיחות הגוברת בין יהודים לערבים בעיר, כשהאכזרי בהם היה הטבח בבית הכנסת "קהילת בני תורה" בשכונת הר נוף. בפיגוע נרצחו חמישה בני אדם, בהם ארבעה מתפללים ושוטר שהוזעק לזירה וניסה לעצור את המחבלים.