נעצרו 6 חשודים בפיגוע דקירה בבאר שבע

הותר לפרסום כי 6 חשודים ובהם ערבים ישראלים נעצרו בחשד שתקפו סטודנט יהודי במהלך מבצע "עמוד ענן" בעזה. על פי החשד, מבצעי הפיגוע הופעלו על ידי תא טרור של גדודי חללי אל-אקצא באזור הר חברון. בימים הקרובים יוגשו נגד החשודים כתבי אישום

חשודים בטרור בבית משפט. ארכיון (חדשות 2)

הותר לפרסום כי במהלך החודש האחרון נעצרו שישה חשודים, חלקם ערבים ישראלים, בביצוע פיגוע דקירה שאירע בבאר שבע במהלך מבצע "עמוד ענן". החשודים נעצרו בפעילות משותפת של השב"כ, המשטרה וצה"ל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, בפיגוע שהתרחש בבאר שבע לפני כחודש, נדקר סטודנט ישראלי על ידי עבדאללה סמחאן, תושב העיירה דהרייה שבשטחים בן 23. מהחקירה עולה כי בעת ביצוע הפיגוע, שהו עם סמחאן אזרח ערבי ישראלי בן 17 ותושב דהרייה נוסף בן 19.

בחקירתם בשב"כ הודו שניים מהחשודים כי גויסו על ידי שלושה תושבי השטחים מאזור הר חברון לפעילות במסגרת גדודי חללי אל-אקצא - הזרוע הצבאית של ארגון פת"ח. כמן כן השניים הודו כי הסכימו להשתתף בפעילות טרור נגד כוחות צה"ל באזור דהרייה.

במהלך החקירה נגד שלושת תושבי השטחים, נחשפה פעילותו של תא טרור שפעל באזור הר חברון. הפעילים בתא הטרור ניסו להוציא פעולות נגד כוחות צה"ל, שכללו תכנון פיגוע חטיפה, פיגוע מטען ופיגוע ירי לעבר יעדים ישראליים. בימים הקרובים יוגשו כתבי אישום נגד כל המעורבים בפרשה.